Olomouc vyhrála v Jihlavě 1:0 a přiblížila si čtvrtfinále poháru

10. 10. 2015 16:36
Jihlava se trápí v lize, kde z posledních šesti zápasů získala jediný bod, a náladu si nezlepšila ani v poháru. Doma prohrála se Sigmou Olomouc.
Fotbalisté Olomouce vyhráli v Jihlavě.
Fotbalisté Olomouce vyhráli v Jihlavě. | Foto: Milan Kammermayer

Jihlava - Fotbalisté Olomouce se přiblížili postupu do čtvrtfinále MOL Cupu. V úvodním duelu 4. kola pohárové soutěže zvítězili 1:0 na hřišti Jihlavy, o jediný gól se ve 30. minutě postaral Jakub Plšek. Odveta v Olomouci se hraje 4. listopadu.

Jihlava se trápí v lize, kde z posledních šesti zápasů získala jediný bod, a náladu si nezlepšila ani v poháru. Sigma měla nebezpečnější šance a po půlhodině hry svou převahu zužitkovala i gólově. Při velkém závaru brankář Hanuš domácí ještě dvakrát zachránil, ale na Plškovu ránu z hranice pokutového území už nestačil.

V 62. minutě mohl zvýšit Moulis, který šel sám na brankáře, ale Hanuš jejich souboj vyhrál a výsledkem byl jen rohový kop. Ještě jednu šanci měl po chybě Kryštůfka olomoucký útočník Vašíček, ale zamířil vysoko nad branku.