Opava rozstřílela Čáslav a dotáhla se na druhé místo

spo
6. 10. 2007 20:40
Bohemians Praha ve druhé lize uspěli v Třinci

Praha - V 10. kole druhé fotbalové ligy rozstřílela Opava Čáslav 5:1 a bodově se dotáhla na druhé Slovácko a Hradec Králové. Oba týmy se utkají o druhou příčku v neděli.

Opava díky hattricku Kozáka neměla s Čáslaví problémy, když hosté vstřelili čestný úspěch z penalty půl hodiny před koncem.

Pražská Dukla porazila gólem Kulvajta ze 73. minuty Vítkovice a na svého soupeře se dotáhla i v tabulce.

Fotbalisté Jihlavy remizovali s Fulnekem - on-line ZDE

Bohemians Praha přesvědčivě zvítězili na hřišti posledního Třince, když už po 18 minutách vedli 2:0. Devět minut před koncem pak pečetil na konečných 3:0 pro hosty Zoubek.

Souboj mužstev z dolních pater tabulky mezi Spartou Krč a Sokolovem skončil remízou 1:1. Sokolov měl lepší první poločas a v 10. minutě šel do vedení po brance Bauera, Krč si zlepšeným výkonem ve druhé půli vysloužila vyrovnání - pět minut před koncem zajistil domácím bod Matějka.