reklama

Opilý Vidal cestou z kasina havaroval se svým ferrari

Zničené ferrari Artura Vidala Zničené ferrari Artura Vidala autor: Twitter
Chilský fotbalista Arturo Vidal havaroval během volného dne na jihoamerickém šampionátu a skončil s lehkými zraněními v nemocnici.

Santiago - Chilský fotbalista Arturo Vidal havaroval během volného dne na jihoamerickém šampionátu a skončil s lehkými zraněními v nemocnici. Podle policie řídil pod vlivem alkoholu.

O nehodě hvězdy domácího týmu na předměstí metropole Santiaga informovala chilská média, v televizi byly k vidění i záběry jeho poničeného ferrari.

Vidal měl v úterý stejně jako zbytek chilské reprezentace volno po pondělní remíze 3:3 s Mexikem. Záložník Juventusu dal v duelu dva góly a v dosavadním průběhu turnaje je s třemi zásahy nejlepším střelcem.

Podle policie Vidal havaroval, když se vracel se svou manželkou z kasina. "Bohužel jsem měl dopravní nehodu. Naštěstí jsme všichni v pořádku, děkuju za účast," napsal na Twitteru Vidal, jenž strávil den za mřížemi.

Ve středu stanul před soudcem, který mu za nehodu pod vlivem alkoholu udělil čtyřměsíční zákaz řízení. Podle naměřených hodnot alkoholu v krvi přitom mohl dostat až tři roky vězení.

Příliš pochopení pro něho neměl bývalý trenér chilského výběru do 20 let Jose Sulantay. "Když hrají v Evropě, tak něco takového nedělají. Nechápu trenéra Jorgeho Sampaoliho a nechápu ani Vidala," prohlásil.

reklama