reklama

Owen si dobíral obtloustlého Ronalda, Brazilce to šokovalo

Ronaldo Ronaldo autor: ČTK
Owen se pokusil zavtipkovat na adresu Brazilce Ronalda, který má problémy s nadváhou. "Myslel jsem, že jsem přibral, než jsem uviděl mého starého kamaráda Ronnieho," napsal Owen.

Curych- Nečekané napětí zavládlo mezi dvěma bývalými hvězdnými spoluhráči fotbalového Realu Madrid. Někdejšího brazilského kanonýra Ronalda šokoval bývalý anglický reprezentant Michal Owen, který si na sociální síti utahoval z jeho nadváhy.

Sedmatřicetiletý Owen a o tři roky starší Ronaldo se potkali o víkendu při ligovém utkání Realu ve španělské lize, při němž současná opora "Bílého baletu", portugalský útočník Cristiano Ronaldo, předvedla svůj čtvrtý Zlatý míč.

FIFA rozdávala ceny: krásky v róbách, obletovaný Ronaldo i smíšek Maradona FIFA rozdávala ceny: krásky v róbách, obletovaný Ronaldo i smíšek Maradona Prohlédněte zde

Owen se následně pokusil zavtipkovat na adresu Brazilce Ronalda, který má problémy s nadváhou. "Myslel jsem, že jsem přibral, než jsem uviděl mého starého kamaráda Ronnieho," napsal Owen.

Bývalého spoluhráče tím pořádně naštval. "Jsem šokovaný, jak velký význam moje váha v současném světě získává. Abych byl upřímný, nevím, proč je to tak důležité," prohlásil Ronaldo v pondělí na galavečeru v Curychu, kde se vyhlašoval nejlepší fotbalista uplynulého roku.

Owenův vzkaz se nelíbil ani dalšímu bývalému hráči Realu a Ronaldovu někdejšímu spoluhráči z brazilské reprezentace Robertu Carlosovi. "Nemám rád tyhle vtípky. Ronaldo je velmi dobrý kamarád a my bychom měli být opatrní ohledně toho, co říkáme. Nejde o jeho tělo, ale o jeho srdce a to má velké," prohlásil Carlos.

reklama