reklama

Palermo konečně zabralo. Obralo Juventus o všechny body

Pastore slaví gól do sítě Juventusu Pastore slaví gól do sítě Juventusu autor: Reuters
Juventus - Palermo 1:3

Turín - Nejlepším možným způsobem odpověděli fotbalisté Palerma na vzrůstající kritiku svých fanoušků a médií. Ve čtvrtečním zápase čtvrtého kola Serie A totiž překvapivě zdolali Juventus Turín na jeho hřišti 3.1.

Sicilský celek, který minulý týden prohrál v Evropské lize se Spartou, si tak napravil reputaci a do dalších zápasů získal i potřebné sebevědomí.

Čtěte také:
VIDEO: Brankář AS Řím trpěl. Musel dochytat zraněný
Inter deklasoval Bari, Lazio se rozešlo s AC smírně

Nečekanou lekci neodvrátil ani český záložník Zdeněk Grygera, který odehrál v dresu domácího celku celý zápas.
Juventus načal už po dvou minutách hry tvůrce hry Pastore.

Juventus sice pak svého soupeře zmáčkl, vidět byl tradičně Del Piero, ale ani on nedokázal vstřelit vyrovnávací gól. Nejblíže byl přitom krátce před přestávkou, kdy orazítkoval brankovou konstrukci.

To se nakonec „Staré dámě" vymstilo. Její obrana totiž dala ve druhé půli opět příliš prostoru Pastoremu, jehož vyraženou ránu pak dopravil do sítě Iličič. A když brzy na to rozhodčí neuznali pro ofsajd ani kontaktní branku Iaquinty, začaly se naděje Juventusu propadat do tmy.

Sicilský klub pak v závěru přidal ještě jednu branku, když se parádní ranou prezentoval obránce Bovo. Juventus, který už věděl, že ho od druhé porážky v sezoně už nic nemine, pak stačil už jen snížit zásluhou Iaquinty.

Výsledek:

Juventus Turín - Palermo 1:3 (0:1)
Branky:
87. Iaquinta - 2. Pastore, 62. Iličič, 85. Bovo

reklama