reklama

Kuka míří do Plzně, Paclík chystá ve Viktorii změny

Pavel Kuka v silvestrovském derby v barvách svého mateřského klubu Pavel Kuka v silvestrovském derby v barvách svého mateřského klubu autor: Eduard Erben
Kuka: Teď se věnuju projektu týmu internacionálů z Eura 1996, ale uvidíme, co bude příští týden

Praha, Plzeň - Smlouvy zatím podepsány nejsou, ale Pavel Kuka, v minulosti slavný útočník fotbalové Slavie, má nakročeno do managementu Viktorie Plzeň. Podle informací, které ve svém středečním vydání přinesl deník Insider, Kuka nabídku intenzivně zvažuje.

Ve středu hrála Viktoria přípravu s divizní Doubravkou a Kuka nechyběl u postranní čáry. „Já jsem se přijel jen podívat, za kamarádem Frantou Myslivečkem a tak,“ cituje deník Kuku.

Kuka: Nebráním se ničemu

„Teď se věnuju projektu týmu internacionálů z Eura 1996, byl jsem kvůli tomu zrovna v Německu,“ říká Kuka, nicméně pak přeci jen dodal:  „Ale nebráním se ničemu. Uvidíme, co se bude dít příští týden…“

Insider cituje dva zdroje, které stojí mimo západočeský klub, ale přesto mají o jednáních informace z první ruky. Shodně tvrdí, že Kuka by měl posílit sportovní úsek a rozdělit si v něm práci s Františkem Myslivečkem, s nímž se Kuka před mnoha lety potkal ještě v dresu Slavie.

S majitelem plzeňského klubu Tomášem Paclíkem se dnes Insideru spojit nepodařilo, ale podle informací Insideru už s Kukou počítá.

Deník INSIDER

Pokud nemáte svůj přístup, můžete si deník Insider předplatit zde.

1 den – 9 Kč objednat
1 měsíc – 190 Kč objednat
1 rok – 890 Kč objednat

DENÍK INSIDER originální obsah z dílny Aktuálně.cz pro vaše čtečky, tablety a další digitální zařízení

reklama