reklama

Pelta na lovu. U jednoho stolu už seděl s Vrbou i Paclíkem

Muž, o kterého se hraje. Trenér Pavel Vrba. Převezme reprezentaci? Muž, o kterého se hraje. Trenér Pavel Vrba. Převezme reprezentaci? autor: CPA Eduard Erben
Jednání o obsazení pozice reprezentačního trenéra se posunulo. Předseda FAČR Miroslav Pelta už dnes jednal s Pavlem Vrbou i Tomášem Paclíkem.

Praha - Trenéra Vrbu k reprezentaci před skončením jeho smlouvy v Plzni nepustíme, a ne a ne a ne.

Zhruba tak by se dalo shrnout nedávné mediální vystoupení Tomáše Paclíka, vlastníka Viktorie Plzeň, před cestou do Mnichova k utkání s Bayernem.

Dnes odpoledne už tentýž Tomáš Paclík seděl - i s trenérem Pavlem Vrbou na schůzce s Miroslavem Peltou, předsedou Fotbalové asociace ČR.

Nechyběl ani Adolf Šádek, generální manažer Viktorie.

FAČR o tom informoval v oficiální tiskové zprávě.

"Předmět setkání a jakékoliv další podrobnosti na základě dohody obou stran prozatím nebudou zveřejněny ani komentovány. FAČR i FCVP budou o případném dalším vývoji informovat své mediální partnery i další zástupce sdělovacích prostředků," píše se ve zprávě o schůzce.

Ve hře je samozřejmě Vrbovo angažmá u národního týmu. Smlouva v Plzni mu končí v létě 2015.

Ale lze ji vypovědět už ke 30. červnu 2014. To když bude uplatněna výstupní klauzule. A to lze do pátku 15. listopadu. Informoval o tom dnes jako první isport.cz a deníku Aktuálně.cz v průběhu dne tuto zprávu další zdroje potvrdily.

Podle neoficiálních informací deníku Aktuálně.cz na dnešní schůzce k žádné dohodě nedošlo.

reklama