reklama

Peréz: Do Realu přivedu Kaká. Nebo Cristiana Ronalda

Brazilský reprezentant Kaká v barvách AC Milán. Brazilský reprezentant Kaká v barvách AC Milán. autor: Reuters
Budoucí prezident Realu chystá velké posily

Madrid - Velké nákupy chystá pravděpodobný budoucí prezident Realu Madrid Florentino Perez. Do jeho hledáčku se dostal například brazilský reprezentant Kaká nebo nejlepší hráč uplynulé sezony Cristiano Ronaldo.

"S Milánem si o Kaká promluvím, mám skvělý vztah s Adrianem Gallianim," prohlásil Perez, jehož tři protikandidáti na úřad prezidenta "Los Blancos" své kandidatury složili.

Brazilský reprezentant byl v letošním roce několikrát spojován s různými přestupy, především do anglického Manchesteru City, ale nakonec zůstal na San Siru.

A podle vlastních slov by tam rád hrál i dál. "Jsem tady v Miláně spokojen, vždycky jsem měl Milán rád," tvrdí Kaká.

Čtěte také: Zašlá sláva se vrací? Peréz chce z Realu Galacticos

Nicméně Peréz, který je odhodlaný oprášit zašlou slávu Los Galacticos, potřebuje do svých sítí ulovit v letním termínu alespoň jednu opravdu velkou rybu.

Uplatní Real údajnou dohodu na Ronalda?

A tak by mohla být obnovena loňská jednání o příchodu hvězdy Manchesteru United, Cristiana Ronalda.

ronaldo fotbalista roku 2008 Cristiano Ronaldo s cenou pro nejlepšího fotbalistu světa roku 2008. Foto: Reuters

"Kdyby takový hráč přišel do Madridu, tak by to bylo skvělé," nechal se slyšet Perez. Jakmile se dostane do úřadu, chce si prý údajně zjistit podmínky případného přestupu.

Objevily se totiž informace, že mezi Manchesterem a Realem byla loni v létě uzavřena dohoda, díky které by mohl Ronaldo přestoupit po této sezoně do Madridu, pokud za něj ovšem "Bílý balet" zaplatí osmdesát milionů liber.

"Příští týden se na ta čísla podívám a nepochybujte o tom, že se svými poradci něco spektakulárního vymyslíme," tvrdí Perez.

Zdali oním "spektakulárním" krokem bude akvizice Kaká, Ronalda, nebo někoho úplně jiného ale prozradit nechtěl.

reklama