reklama

Pivo během zápasu? Navíc v zápase o Evropskou ligu? V Bulharsku tomu přihlížel i Jablonský

Ivan Bandalovski se pivem osvěží v 55. vteřině videa.
Stoper Ivan Bandalovski z bulharského týmu Vereja Stara Zagora využil nabídku piva od fanoušků Levski Sofie.

Praha - V Bulharsku o víkendu finišovala tamní nejvyšší fotbalová soutěž. V ligovém systému, jaký se bude hrát od přespříští sezony i v Česku, narazila ve finále o účast v předkole Evropské ligy Levski Sofia na tým Vereja Stara Zagora.

Prohibice v Rotterdamu. Starosta Ahmed Aboutaleb zatrhl ve městě alkohol, důvodem je řádění fans Prohibice v Rotterdamu. Starosta Ahmed Aboutaleb zatrhl ve městě alkohol, důvodem je řádění fans Čtěte zde

Zahraniční média ale nejvíce zaujal stoper Vereje Ivan Bandalovski. Běžela 28. minuta zápasu, když fanoušci naházeli na hrací plochu plechovky s pivem. Hostující stoper Ivan Bandalovski neváhal a z jedné z plechovek se občerstvil.

Třicetiletý bulharský obránce, který během kariéry prošel i kluby v Nizozemsku a Belgii, si další velký moment přichystal do 93. minuty zápasu, kdy vyrovnal na 1:1 a poslal veledůležitý zápas do prodloužení. 

Utkání nakonec musely rozhodnout až penalty, po kterých se radovala Sofia s Davidem Jablonským v sestavě. Nutno dodat, že duel rozhodla až jedenáctá série v penaltovém rozstřelu. Mimochodem Bandalovski ale také Jablonský svou penaltu proměnili.

reklama