reklama

Plzeň na soustředění rozdrtila i Kleipedu, v přípravě září

Viktoria Plzeň zatím v přípravě válcuje jednoho soupeře za druhým. Viktoria Plzeň zatím v přípravě válcuje jednoho soupeře za druhým. autor: CPA Eduard Erben
Fotbalová Plzeň vyhrála všechny čtyři své dosavadní přípravné duely se skóre 17:2.

Ankara - Říká se, že povedená zimní příprava obvykle věstí mizerný vstup do jarní části sezony, fotbalovou Viktorii Plzeň ale podle všeho podobné prognózy netrápí.

Ve čtvrtečním přípravném duelu s Atlantasem Kleipada totiž úřadující šampioni vyhráli 4:0 a ani ve čtvrtém přípravném duelu před startem Gambrinus ligy nepoznali přemožitele.

Litevský vicemistr všechny čtyři branky inkasoval v hektické první půli, kdy se postupně trefili Tomáš Wágner, Roman Hubník, Tomáš Hořava a Michal Ďuriš.

Po duelech s Chomutovem, Královým Dvorem, Permem a Kleipedou mají svěřenci Dušana Uhrina mladšího úctyhodné skóre 17:2.

Na soustředění v Turecku by měli Západočeši sehrát ještě nedělní duel s Admirou Wacker Tirol a poté se již v Čechách utkat s Ústím nad Labem a Vilniusem.

Přípravu na jarní část sezony, která odstartuje 20. února duelem Evropské ligy se Šachtarem Doněck, pak Plzeň zakončí zápasy s Rostovem a Levski Sofia.

Přípravné fotbalové utkání v Turecku:

Plzeň - Atlantas Klajpeda 4:0 (4:0)

Branky: 11. Wágner, 17. Hubník, 19. Hořava, 38. Ďuriš.

Sestava Plzně: Bolek - Rajtoral, Hubník, Procházka (73. Hejda), Kovařík (46. Řezník) - Hořava (73. Hrošovský), Hanousek - Petržela (66. Štípek), Ďuriš, Končal - Wágner (66. Tecl). Trenér: Uhrin ml.

reklama