reklama

Plzeň odletěla na soustředění bez zraněného Chriena

Martin Chrien Martin Chrien autor: Tomáš Liška
V týmu se zatím drží další mladík Michal Hlavatý a také Jan Suchan, kterého chtěla Plzeň poslat na hostování, ale kvůli zranění Chriena tak zatím neučinila.

Praha - Fotbalisté Plzně dnes odletěli na soustředění do Španělska bez zraněného záložníka Martina Chriena. Navrátilec z hostování v Ružomberoku si v sobotním utkání s Ústím nad Labem poranil koleno a přijde o zbytek přípravy.

"Čeká ho měsíční pauza. Bude tedy lepší, když zůstane doma, kde má veškeré podmínky pro léčbu a následnou rehabilitaci," uvedl generální manažer Viktorie Adolf Šádek. "Všechny nás to mrzí, Martin se jevil v přípravě moc dobře. Ale jsem si jistý, že po měsíci se vrátí a bude opět silný," řekl trenér Roman Pivarník.

Našel Pivarník svůj podhrot? Plzeň lanaří rakouskou posilu, má titul z MLS Našel Pivarník svůj podhrot? Plzeň lanaří rakouskou posilu, má titul z MLS Čtěte zde

Na palubě letadla chyběli také obránci z juniorky Martin Rychnovský a Jiří Piroch, kteří neprošli prvním zúžením kádru. V týmu se naopak zatím drží další mladík Michal Hlavatý a také Jan Suchan, kterého chtěla Plzeň poslat na hostování, ale kvůli zranění Chriena tak zatím neučinila.

Křetínský nejvlivnějším mužem fotbalu, zatím toho však neumí využít. Žebříček Top 50 plný překvapení Křetínský nejvlivnějším mužem fotbalu, zatím toho však neumí využít. Žebříček Top 50 plný překvapení Čtěte zde

Plzeň se bude do 24. ledna připravovat v letovisku Oliva Nova na pobřeží Costa Blanca. Čekají ji tam i tři přípravné zápasy proti SV Wehen Wiesbaden, Servette Ženeva a korejskému celku FC Ulsan Hyundai.

"Zatím je to hlavně kondiční soustředění. Zápasy budeme hrát v únavě a rozdělovat zátěž budeme po poločasech. Hlavní je, aby hráči odběhali a naposilovali to, co po nich chceme," řekl Pivarník. "Také budeme pracovat na zlepšování atributů hry," dodal.

reklama