reklama

Plzeň táhne za jeden provaz. V Hradci chce fandit i Straka

Fandit Viktorce se chystá přímo v Hradci i Martin Straka. Spolu s ním by neměli na stadionu chybět ani Tomáš Vlasák a Václav Pletka. Fandit Viktorce se chystá přímo v Hradci i Martin Straka. Spolu s ním by neměli na stadionu chybět ani Tomáš Vlasák a Václav Pletka. autor: CPA Eduard Erben
Martin Straka, Václav Pletka nebo Tomáš Vlasák. Hokejové hvězdy Plzně jedou fandit fotbalistům do Hradce.

Praha - Sám tvrdí, že má práce až nad hlavu a neví kam skočit. Když jde ale o další mistrovský titul pro Plzeň, jdou všechny věci stranou.

Martin Straka, majitel tamního hokejového klubu a kapitán týmu, se dnes společně se spoluhráči chystá na fotbalový výjezd.

Viktorce, která bude odpoledne v Hradci útočit na titul v Gambrinus lize, chce fandit přímo na stadionu.

"Chystám se, že pojedu přímo do Hradce. Snad mi do toho nic nevleze," usmíval se Straka na dotaz Akutálně.cz, jak moc prožívá snahu Viktorky napodobit letošní mistrovský titul jeho Indiánů.

Pletka a Vlasák domlouvají výjezd

"Fandíme jim všichni. Doufám, že to urvou. Největšími fanoušky jsou od nás asi Venca Pletka a Tomáš Vlasák, ti chodí na všechny zápasy a domlouvají i ten náš dnešní výjezd. Viktorce hodně fandí i Honza Kovář, jenže ten je teď na dovolené," usmívá se Straka.

Sobota je podle něj mnohem lepší den na oslavy. Kdyby Plzeň urvala titul už minulý týden doma s Libercem, fanoušci by si to tak neužili. Hrálo se v neděli.

Pokud dnes Plzeň v Hradci vyhraje (online reportáž ZDE), bude se v Plzni podruhé během dvou měsíců a triumfu hokejistů slavit až do rána.

reklama