Plzeň v přípravě porazila Sokolov, Liberec vyhrál i prohrál

25. 6. 2014 18:50
Výsledky přípravných utkání na Synot ligu.
Plzeň je v přípravě zatím stoprocentní
Plzeň je v přípravě zatím stoprocentní | Foto: Reuters

Praha - Fotbalisté Plzně si i ve druhém přípravném utkání zkraje nové sezony připsali vysoké vítězství, když s přehledem porazili 4:1 druholigový Sokolov. O góly se postupně postarali Bakoš, Horváth a Tecl. Mezi nimi si dal vlastní branku Vondráček.

Druhé přátelské střetnutí má za sebou také Mladá Boleslav, která znovu remizovala. Tentokrát ztratila výhru s Příbramí, když na 1:1 vyrovnával v poslední minutě Tarczal.

Dvě utkání stihl ve středu Liberec, v obou vyzval Pardubice. V prvním duelu zvítězili Východočeši 2:0, v odvetě se z výhry 2:0 radoval naopak Slovan.

Premiérový zápas v přípravě odehrálo Slovácko. I přes neproměněnou penaltu Kerbra porazilo slovenskou Dubnicu 2:1, oba góly Moravanů vstřelil Diviš.

Slovenskému Trenčínu podhlehla výsledkem 1:2 Jihlava, když jediný její gól vstřelil z pokutového kopu Mešanovič.

Přípravná fotbalová utkání:

Viktoria Plzeň - Baník Sokolov 4:1 (2:0)
Branky: 23. Bakoš, 40. Horváth, 69. vlastní Vondráček, 80. Tecl - 54. Kobylík.
Plzeň: I. poločas: Bolek - Rajtoral, Čišovský, Hejda, Limberský - Horváth, Hořava - Petržela, Kolář, Chramosta - Bakoš. II. poločas: Pavlík - Řezník, Procházka, Hubník, Kovařík - Chrien, Hrošovský - Hora, Stratil (72. Chramosta), Vaněk - Tecl. Trenér: Uhrin ml.

Mladá Boleslav - Příbram 1:1 (0:0)
Branky: 55. Mehanovič - 90. Tarczal.
M. Boleslav: I. poločas: Hruška - Pajer, Navrátil, Smejkal, Rosa - Šisler, Ščuk - Skalák, Magera, Bořil - Ďuriš. II. poločas: Miller - Bartl, Hůlka, Vraštil, Lakičevič - Milla, Eliáš - Moukanza, Mehanovič (85. Khumalo), Štohanzl - Nxumalo. Trenér: K. Jarolím.
Příbram: Rondzik (46. Boháč) - Matějů (61. Tregler), Hájovský, Hnaníček, Hajrapetjan (46. Pleško) - Mareš, Tarczal, T. Pilík (72. Suchan), Volešák (61. Barák), Zeman (46. Danoski) - Kraut (68. Řezáč). Trenér: Čuhel.

Liberec - Pardubice 0:2 (0:2)
Branky: 33. Klátil, 37. Vondra.
Liberec: Kolář - Petryk, Rajnoch, Pokorný, Mudra - Hadaščok (72. Dydowicz), Sackey, Pavelka, Fillo (62. Frimmel) - Šural, Kmoníček (72. Szabó). Trenér: Slovák.

Liberec - Pardubice 3:2 (0:0)
Branky: 59. Jarolím, 76. Hamulák, 90. Pimpara - 57. Kim Te-won, 64. Fikejz.
Liberec: Hroššo (46. Bojčuk) - Coufal, Pimpara, Karišik, Fleišman (75. Novotný) - Kolár (46. Čerimagič), Obročník, Jarolím (72. Bouška), Hamulák (82. Tabeira), Delarge (70. Janošík) - Budnik (46. Luckassen). Trenér: Slovák.

Slovácko - Dubnica 2:1 (0:0)
Branky: 51. a 69. Diviš - 90. Slávik.
Slovácko: Heča (46. Melichárek) - Kuncl (46. Daníček), Rada (46. Mezlík), Břečka, Šimko - Šumulikoski (46. Bartoš), Trávník - Sadílek, Havlík, Kerbr - Kübl (46. Diviš). Trenér: Habanec.

Jihlava - Trenčín 1:2 (0:1)
Branky: 69. Mešanovič z pen. - 11. Simon, 82. Lobotka.
Jihlava: I. poločas: Hanuš - Marek, Kryštůfek, Šourek, Urbánek - Kliment, Koloušek, Osmanagič, Vaculík - Harba, Jungr. II. poločas: Vejmola - Sladký, Kryštůfek, Krejčí, Josl - Fulnek, T. Kučera, J. Kučera, Teplý - Mešanovič, Šimonek. Trenér: Rada.