Plzeň zakončila přípravu v Turecku další výhrou

26. 1. 2014 18:31
Fotbalisté Plzně vyhráli i závěrečné utkání na soustředění v Turecku a v přípravě na jaro tak zůstali stoprocentní. Tentokrát porazili 3:2 rakouský tým Admira Wacker Mödling.
Fotbalisté Plzně se loučí s Tureckem výhrou nad Admirou Wacker
Fotbalisté Plzně se loučí s Tureckem výhrou nad Admirou Wacker | Foto: CPA Eduard Erben

Belek - Fotbalisté Plzně vyhráli i závěrečné utkání na soustředění v Turecku a v přípravě na jaro tak zůstali stoprocentní. Tentokrát sice po třech zápasech s nulou inkasovali a dokonce přišli o dvoubrankové vedení, výhru 3:2 nad rakouským týmem Admira Wacker Mödling jim ale zajistil pět minut před koncem gól střídajícího Marka Hanouska. Trefili se i Milan Petržela a Daniel Kolář.

Plzeň v Turecku porazila 3:0 Perm a 4:0 Klajpedu. A tři góly dala i tentokrát, i když na první trefu musela čekat do 58. minuty. To se prosadil Petržela, kterého trenér Dušan Uhrin mladší zkoušel na levém kraji zálohy. V druhé půli se však po střídáních vrátil napravo a po přihrávce od Pavla Horvátha dal gól.

Krátce na to zvýšil Kolář, který využil chyby soupeřova brankáře a trefil odkrytou branku. Jenže rakouský celek dvěma góly v rozmezí dvou minut srovnal. Plzeň se však nechtěla smířit s remízou a Hanousek v závěru strhl vedení zpět na stranu českého mistra.

V pondělí se Plzeň vrací domů. Na další soustředění na Kypr odletí 5. února a utká se tam se Žalgirisem Vilnius, Levski Sofia a Rostovem. Ještě předtím se 1. února utká doma s Ústím nad Labem.