reklama

Po výprasku s Chelsea Žilina zlevnila. Lístky za 20 eur

autor: Reuters
Žilinu čeká v Lize mistrů Spartak a Olympique

Žilina - Konec snů, konec drahoty. Žilina, která se přes pražskou Spartu probojovala poprvé do Ligy mistrů, zveřejnila na svých stránkách ceny vstupenek na další dvě utkání milionářské soutěže. Spartak Moskva a Olympique Marseille uvidí příznivci klubu výrazně levněji než hvězdy Chelsea.

Lístky na druhý a třetí domácí zápas Žiliny budou stát od 20 eur, nejdražší VIP vstupenky potom 100 eur.

I to je třikrát méně než nejlevnější lístek na Chelsea. Majitel Žiliny pobouřil fanoušky klubu tím, že na zápas s anglickým mistrem vybíral vstupné začínající na 300 eurech, tedy částce, která se blíží třetině průměrné měsíční mzdy v žilinském regionu.

Čtěte také:

Před zápasem s Chelsea trenér Žilina Pavel Hapal sliboval útočnou smršť. Ta přišla, ale z druhé strany. Tým s Petrem Čechem v brance během prvního zápasu nastřílel domácím tři branky a bylo po zápase. V druhé půli, kterou Chelsea absolvovala v tréninkovém tempu, pak přidala ještě jednu branku, za domácí skóroval Oravec po polovlastním gólu, hrubé chybě Petra Čecha.

Chelsea předvedla v Žilině gólovou smršť, gólman Čech špatné vyběhnutí Chelsea předvedla v Žilině gólovou smršť, gólman Čech špatné vyběhnutí Prohlédněte zde

FOTO Zmar nad zmar. Sparta prohrála i v Žilině a loučí se s LM FOTO Zmar nad zmar. Sparta prohrála i v Žilině a loučí se s LM Prohlédněte zde

reklama