reklama

Pochutnejte si u Suáreze. Útočník Barcelony si otevřel restauraci, pohostil i Messiho

Lionel Messi s manželkou Antonellou v podniku spoluhráče Luise Suáreze (jeho žena Sophia Balbiová v bílém tričku) Lionel Messi s manželkou Antonellou v podniku spoluhráče Luise Suáreze (jeho žena Sophia Balbiová v bílém tričku) autor: Instagram
Na trávníku můžete obdivovat jeho kousky a góly, v podniku nazvaném Chalito pak můžete posoudit, jak si fotbalista Luis Suárez vede jako restauratér. Útočník Barcelony si otevřel hospodu v srdci katalánské metropole u slavné promenády La Rambla a jeho dobroty přišel ochutnat i hvězdný spoluhráč Lionel Messi.

Barcelona/Praha - Velká pizza v průměru za deset eur, steak i s přílohou za patnáct, biftek za dvacet. V podniku Chalito byste asi čekali vyšší ceny, když jeho majitelem je slavný útočník Barcelony Luis Suárez.

Uruguayský forvard zprovoznil restauraci v centru Barcelony koncem listopadu a ve svém podniku v centru Barcelony už přivítal i hvězdného spoluhráče Lionela Messiho s jeho manželkou Antonellou Roccuzzovou.

Suárez si jako hospodský nehraje na žádné hogo fogo a na jídelním lístku nevymýšlí nic složitého. "Menu nabízí dobrý výběr pizz - dokazuje to, že má stále chuť na italské," rýpli si do Suáreze redaktoři anglického listu The Sun, kteří podnik navštívili, a připomněli tak hráčův proslulý incident z MS 2014, na kterém pokousal italského zadáka Giorgia Chielliniho… Ve své recenzi jinak angličtí novináři podnik chválili třeba za solidní porce.

Tady šéfuje Suárez. Podívejte se, jak to vypadá v restauraci, kam útočník Barcelony zve i Messiho Tady šéfuje Suárez. Podívejte se, jak to vypadá v restauraci, kam útočník Barcelony zve i Messiho Prohlédněte zde
reklama