reklama

Počtvrté otcem. Ronaldo má dceru Alanu Martinu, poprvé je u jeho dítěte známa matka

Galavečer FIFA 2017: Cristiano Ronaldo se synem Cristianem juniorem a Georginou Rodriguezovou Galavečer FIFA 2017: Cristiano Ronaldo se synem Cristianem juniorem a Georginou Rodriguezovou autor: Reuters
Fotbalová superstar Cristiano Ronaldo se stal počtvrté otcem. Jeho přítelkyně Georgina Rodriguezová přivedla v neděli na svět dceru Alanu Martinu. Je to jejich první společné dítě a zároveň první z Ronaldových čtyř, u něhož je známa matka.

Madrid/Praha - Hvězda Realu Madrid Cristiano Ronaldo potvrdil, že porod proběhl bez potíží a jeho dvaadvacetiletá přítelkyně Georgina Rodriguezová i novorozená dcera Alana Martina jsou v pořádku. K tomu nejlepší hráč roku přidal na sociální sítě fotku z madridské porodnice, na níž je i jeho nejstarší syn Cristiano Ronaldo junior.

Portugalský fotbalista má kromě sedmiletého Cristiana ještě dvojčata Evu a Mattea, která se narodila letos v červnu. Všechny tři děti mají náhradní matky, jejichž totožnost je na Ronaldovo přání utajena.

"Nemůžu se dočkat, až budu znovu tátou. Být tátou a vidět, jak se rozrůstá moje rodina je bez nejmenších pochyb největší privilegium, jaké jsem kdy měl," prohlásil dvaatřicetiletý Ronaldo minulý týden, když uváděl novou módní kolekci nesoucí jeho jméno.

Cristiano Ronaldo se synem Cristianem a dvojčaty Evou a Matteem Cristiano Ronaldo se synem Cristianem a dvojčaty Evou a Matteem Foto: Twitter

"Být tátou je jedinečná a osobní cesta, něco, co mě úplně změnilo. Naučilo mě to věci o lásce, o nichž jsem ani nevěděl, že existují," svěřil se čtyřnásobný držitel Zlatého míče. "Otcovství mě zklidnilo a dalo mi jinou perspektivu toho, co je v mém životě opravdu důležité," doplnil.

reklama