reklama

Poháry na ČT Sport: dvakrát Plzeň a další domácí mače k tomu

Vstřelí Daniel Kolář gól izraelskému mistru Maccabi Tel Aviv? Pokud ano, uvidíme ho v přenosu České televize Vstřelí Daniel Kolář gól izraelskému mistru Maccabi Tel Aviv? Pokud ano, uvidíme ho v přenosu České televize autor: Tomáš Liška
Česká televize odvysílá oba zápasy předkola Ligy mistrů mezi Maccabi Tel Aviv a Plzní a zbývající utkání českých zástupců hraná na českých stadionech.

Praha - Evropský pohárový fotbal se v příštích dnech naplno vřítí na obrazovky České televize.

"Příští úterý budeme vysílat první utkání 3. předkola Ligy mistrů Maccabi Tel Aviv-Plzeň a za týden pak i odvetu téhle dvojice," říká Jiří Ponikelský, šéf kanálu ČT Sport.

"Stejně jako domácí zápas Plzně už máme jisté i vysílání odvetného utkání Sparta - CSKA Moskva i duely dvou českých zástupců v Evropské lize. Vysílat budeme domácí zápasy Jablonec - Kodaň a Liberec - Kirjat Šmona," zdůrazňuje Ponikelský.

Není teda dosud jasný osud úterního utkání CSKA Moskva - Sparta. "Ten se časově hraje přímo proti zápasu v Tel Avivu, takže my duel z Moskvy vysílat nebudeme," říká Ponikelský.

V jednání o vysílání na ČT Sport je ovšem zápas Kodaň - Jablonec.

Další český pohárový zástupce z Mladé Boleslavi hraje už druhé předkolo a před dnešní večerní odvetou v Norsku je po domácí prohře s Strömsgodsetem 1:2 na hraně vyřazení.

reklama