reklama

Porno stránka jako silný sponzor? Amatérské fotbalisty z Washingtonu teď zná celý svět

FC Washington Square s logem nového a velmi silného sponzora. FC Washington Square s logem nového a velmi silného sponzora. autor: www.twitter.com
Fotbalisté amatérského fotbalové klubu z Washingtonu se proslavili zásluhou netradičního sponzora.

Praha - Internetovou stránku RedTube znají snad všichni příznivci samohany. O fotbalovém klubu FC Washington Square zase neměl donedávna nikdo ani ponětí. Nyní jsou však amatéři z hlavního města USA známí téměř po celém světě. 

Důvod? Hospodská debata spoluhráčů, po které nadšení amatéři oslovili nejen u mužů populární web. "Stále jsme jen na začátku. Máme nejlepšího sponzora na světě," napsali zástupci Washingtonu na twitteru. Na sociálních sítích můžete najít dnes už slavný tým pod hashtagem #RedTubeARMY.

Hráči Washingtonu brali původně podporu od webu jako bláznivý žert. Jenže netrvalo dlouho a obrovský potenciál spolupráce začali američtí fotbalisté využívat. Nyní si může každý fanoušek objednat reklamní předměty týmu netradičního sponzora.

"Od špičkových týmů až po největší amatéry jsme na světě naprostým unikátem. Nikdo nemá takového sponzora," napsal klub na twitteru. Přesto nejsou fotbalisté Washingtonu Square první. V minulosti podporoval konkurenční web PornHub univerzitní tým Rutherford Raiders, ale vedení Univerzity v Kentu označilo tuto spolupráci po chvíli za nevhodnou.

reklama