reklama

Poslední šance vidět Euro naživo. UEFA uvolnila zbylé lístky

Fotbalové Euro začne zhruba za měsíc, UEFA proto uvolnila poslední volné lístky Fotbalové Euro začne zhruba za měsíc, UEFA proto uvolnila poslední volné lístky autor: Reuters
Evropská fotbalová unie UEFA uvolní do prodeje na svém oficiálním webu zbývajících zhruba 100 tisíc lístků.

Nyon - Fotbaloví fanoušci během dneška budou mít poslední šanci získat vstupenky na letní Euro ve Francii. Evropská fotbalová unie UEFA uvolní do prodeje na svém oficiálním webu zbývajících zhruba 100 tisíc lístků.

Závěrečný balíček pochází z různých zdrojů a po vypočítání přesné kapacity deseti stadionů turnaje. Některé vstupenky se vrátily UEFA od menších zúčastněných federací, které nedokázaly udat celou přidělenou kvótu, další lístky byly odhaleny a zkonfiskovány na černém trhu. Do prodeje šly zpět i nevyzvednuté rezervace fanoušků.

Většina lístků tak pravděpodobně bude na méně atraktivní zápasy šampionátu, podle UEFA však zůstávají k dispozici vstupenky na všechna kola. Konkrétní volná utkání budou odtajněna až se spuštěním speciálního portálu, který bude aktivní do vyprodání všech vstupenek. Na vyřízení nákupu pak nejrychlejší zaregistrovaní zájemci dostanou patnáct minut.

Mistrovství Evropy se v novém formátu se čtyřiadvaceti účastníky uskuteční od 10. června do 10 července. Celkem se na šampionátu odehraje 51 zápasů, na které se prodá asi 1,8 milionu lístků. Český tým se ve skupině D utká s obhájcem titulu Španělskem, Chorvatskem a Tureckem.

reklama