reklama

Prezident Interu: podepíšeme Deca a Carvalha z Chelsea

Deco si za Chelsea i kvůli častým zraněním moc nezahrál. Deco si za Chelsea i kvůli častým zraněním moc nezahrál. autor: Reuters
Oba hráče si žádá trenér Mourinho

Milán - Minimálně dva hráče by v letním přestupovém období mohl uzmout londýnské Chelsea italský Inter Milán.

Podle deníku Gazetta dello Sport má trenér milánského klubu José Mourinho vyhlídnuté Portugalce Deca a Ricarda Carvalha.

O služby obou hráčů londýnský celek příliš neprojevuje zájem, a tak by se mohl transfer brzy stát skutečností.

"Mourinho nás požádal o Deca a Carvalha a děláme vše proto, abychom mu udělali radost," tvrdí prezident Interu Massimo Moratti.

Oba hráči by se ale mohli stát i součástí širší výměny, o níž se spekuluje ve světových médiích, do které by byl zapojen i vysoký forvard Milánských Zlatan Ibrahimovič a útočník Chelsea Didier Drogba.

Inter však zatím potvrdil pouze zájem o transfer zmíněných dvou fotbalistů.

Čtěte také: Lampard: Neutrácejme za hvězdy, talentů máme dost

"Chtěli bychom podepsat oba hráče. Náš trenér (Mourinho) garantoval jejich kvalitu," tvrdí Moratti. "Ještě jsme nedosáhli dohody, ale myslím si, že co nevidět dosáhneme."

Deco i Carvalho by tak mohli obnovit zašlou spolupráci s charismatickým trenérem, pod jehož taktovkou působili již v Portu.

"Bylo by pěkné, kdybych je mohl znovu trénovat, ale nyní je na Chelsea, aby se rozhodla co dál," potvrdil Mourinho skutečnost, že je jen na klubu ze Stamford bridge, zdali oba hráče propustí (a za kolik) či ne.

Inter si od obou hráčů slibuje především zkušenosti v Lize mistrů, kterou oba dokázali vyhrát. Problémem by mohlo být jejich zdraví, dohromady totiž za Chelsea odehráli v minulé sezoně jen pětatřicet zápasů.

reklama