Kuvajtský reprezentant trefil Příbrami záchranářskou výhru

2. 3. 2013 18:07
Kuvajťan Azíz zařídil Příbrami dvěma brankami vítězství nad Teplicemi.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: CPA - Eduard Erben

Příbram - Teprve třetí vítězství v této sezoně Gambrinus ligy si v sobotu připsali fotbalové Příbrami, kteří v záchranářském souboji porazili Teplice 2:1.

Hlavním hrdinou domácích byl kuvajtský reprezentant Azíz Mašán, který na začátku zápasu dvěma ranami ze střední vzdálenosti vstřelil první dvě branky domácích.

Za Teplice dokázal odpovědět ještě v první půli Franci Litsingi, vyrovnat už ale Severočeši nedokázali.vSami naopak v 92. minutě inkasovali po trefě střídajícího valenty.

Příbram po dnešním vítězství sice stále zůstává na poslední příčce ligové tabulky, nicméně České Budějovice bodově dotáhla a na 16. místě setrvává jen vinou hrošího skóre.

Na dohled jediného bodu jsou navíc Teplice s Hradcem Králové, a také Baník se Slavií, kteří mají další bodík navíc (tabulku najdete zde).

18. kolo první fotbalové ligy:

1. FK Příbram - FK Teplice 3:1 (2:1)

Branky: 10. a 20. Mašán, 90.+2 Valenta - 36. Litsingi. Rozhodčí: Adam - Jiřík, Pospíšil. ŽK: Jugas - Čajič, Podaný, Vachoušek.

Sestavy:

Příbram: Hruška - Jugas, Hájovský, Mišůn, Pleško - Krbeček, Mašán, Tarczal, Trapp (62. Pilík) - Koukal (90. Divíšek), Střihavka (85. Valenta). Trenér: Marko.

Teplice: Slavík - Vondrášek, Kaufman, Jablonský, Podaný - Chovanec (68. Kerič), Matula, Čajič (88. Vůch), Vachoušek, Litsingi - Mahmutovič. Trenér: Ščasný.