reklama

Přibyl odchází ze Sparty, stává se ředitelem Bohemians

FC Bohemians 1905 FC Bohemians 1905 autor: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz
Ředitel komunikace Sparty Praha se přesouvá do "Ďolíčku"

Praha - Dosavadní ředitel komunikace AC Sparta Praha Lukáš Přibyl se od 27. září stane ředitelem Bohemians 1905.

Podle oficiálních webových stránek vršovického klubu se tak stane nástupcem dosavadního ředitele Jiřího Steinbrocha, který v létě odešel do slovenského Ružomberoku.

Přibyl se taktéž stane členem klubového představenstva.

"Lukáš Přibyl byl pro nás od začátku jedinou volbou na uvolněný post ředitele. Původní předpoklad byl, že přijde na začátku příštího roku, ale jsme rádi, že se vše podařilo urychlit," řekl předseda představenstva Bohemians 1905 Emil Kristek na serveru Bohemians 1905.

Dále čtěte: 

"Chtěli jsme přivést člověka, který bude spjat s klubem, což osoba nového ředitele určitě splňuje," dodal Krstek.

"Bohemce jsem vždycky fandil, což při rozhodování o změně zaměstnání sehrálo významnou roli. Zároveň jsem ale chtěl poznat vizi nových majitelů, aby angažmá v Bohemce mělo smysl. Po mnoha rozhovorech, které se udály během několika měsíců, věřím, že Bohemka je na správné cestě," uvedl Lukáš Přibyl pro bohemácký web.

Přibyl se nikdy svým obdivem ke "klokanům" netajil. Když Bohemians 1905 měla jistý postup do Gambrinus ligy, byl po zápase s HFK Olomouc vyfocen se zeleným dresem coby její fanoušek. Je dokonce také členem družstva fanoušků s číslem 005.

Lukáš Přibyl působil před Spartou jako sporotvní redaktor v České televizi. Ve funkci ředitele komunikace ho nyní nahradí další fotbalový žurnalista, Jakub Otava. Ten dosud působil jako tiskový mluvčí Sparty a moderátor Galaxie Sport.

reklama