reklama

Sampdorii opouští po Schickovi další talent. Slovák Škriniar údajně míří do Interu

Milan Škriniar. Milan Škriniar. autor: www.twitter.com
Italský tisk spekuluje o dalším přestupu talentovaného fotbalisty ze Sampdorie Janov do špičkového klubu. Slovák Milan Škriniar má údajně namířeno do Interu Milán.

Tychy (od našeho zpravodaje) - Juventus dokonce přivezl přímo z Eura do Turína Patrika Schicka. A podle italského tisku by na začátku přípravy Sampdorie Janov mohl vedle českého fotbalového klenotu mohl chybět i ten slovenský, kterým je slovenský stoper Milan Škriniar.

Anglie slaví vítězství ve skupině. Slováci po výhře zkomplikovali postup Čechům Anglie slaví vítězství ve skupině. Slováci po výhře zkomplikovali postup Čechům Čtěte zde

Na právě probíhajícím Euru v Polsku navíc patří Škriniar k absolutně nejlepším stoperům. Když k tomu přičteme parádní výkony během sezony v Serii A, tak vypadá zájem věhlasnějších italských klubů v čele s Interem Milán logicky. 

Škriniar odehrál na Euru všech 270 minut ve skupině a pomohl Slovákům k šesti bodům a skóre 6:3, čímž dostali hráči týmu Pavla Hapala pod tlak Portugalce a Čechy, kteří teď musí vyhrát větším rozdílem, aby postoupili na úkor Slováků do semifinále turnaje.

Podle italských novin Calcio Mercato by mohl Škriniar podepsat v Interu už během víkendu. Technický ředitel Milánu Walter Sabatini se má nyní vrátit z Číny a rovnou vyrazit na schůzku se zástupci Sampdorie Janov. 

Peníze i talentovaný útočník za Škriniara

Pro nového kouče Interu Luciana Spallettiho je Škriniar přestupovou prioritou. Sampdoria si dvaadvacetiletého stopera, který fotbalově vyrostl v Žilině, cení na 30 milionů eur (790 milionů korun).

Simičovi kolega z AC prošlápl palec, dopingoví komisaři mu zase sebrali radost z vítězství Simičovi kolega z AC prošlápl palec, dopingoví komisaři mu zase sebrali radost z vítězství Čtěte zde

Další italské noviny Coriererre dello Sport přišly s informací, že je Inter ochoten za Škriniara nabídnout třiadvacetiletého útočníka Gianlucu Caprariho a k němu 10 milionů eur (263 milionů korun). To je ale údajně Sampdorii málo a chtěla by ještě o 5 milionů eur více. Finální verze obchodu by se měla dohodnout právě na víkendové schůzce zástupců obou klubů.

Zástupce kapitána slovenské reprezentace přišel do Janova v lednu loňského roku ze Žiliny. Během letošní sezony se Škriniar usadil pevně v základní sestavě a stal se defenzivní oporou desátého celku uplynulé sezony.

Euforie korunovaná výstavní trefou. Podívejte se, jak lvíčata slavila pokoření Italů Euforie korunovaná výstavní trefou. Podívejte se, jak lvíčata slavila pokoření Italů Prohlédněte zde
reklama