Problémový Tévez zajistil Citizens vítězství na Aston Ville

4. 3. 2013 23:05
Fotbalisté Manchesteru City vyhráli v dohrávce 28. kola anglické ligy 1:0 na hřišti sestupem ohrožené Aston Villy a pojistili si druhé místo v tabulce.
Carlos Tévez střílí vítěznou branku do sítě Aston Villy
Carlos Tévez střílí vítěznou branku do sítě Aston Villy | Foto: Reuters

Birmingham - Fotbalisté Manchesteru City vyhráli v dohrávce 28. kola anglické ligy 1:0 na hřišti sestupem ohrožené Aston Villy a pojistili si druhé místo v tabulce. Jediný gól zápasu vstřelil v nastavení prvního poločasu Carlos Tévez.

Porážku trápící se Aston Villy měl na svědomí symbolicky její kapitán Ciaran Clark. Irský stoper zaváhal při rozehrávce, o míč ho obral střídající Edin Džeko a předložil míč do vyložené šance Tévezovi.

Argentinec, který v posledních dvou letech více stávkuje a hádá se s vedením, než hraje, si vychutnal domácí obranu a několik sekund po uplynutí 45. minuty skóroval.

Úřadující mistři City mají po dnešku 12 bodů ztráty na vedoucího městského rivala United, před třetím Tottenhamem mají k dobru pět bodů. Villa je v pásmu sestupu třetí od konce.