reklama

Provokace. Limberský vstřelil gól a vysmátý točil volantem

David Limberský. David Limberský. autor: Tomáš Liška
Obránce Viktorie Plzeň vstřelil úvodní gól nedělního zápasu Synot ligy na hřišti Příbrami a prezentoval se kontroverzní gólovou oslavou.

Příbram - Tohle si mohl David Limberský odpustit. Obránce Viktorie Plzeň vstřelil úvodní gól nedělního zápasu Synot ligy na hřišti Příbrami a prezentoval se kontroverzní gólovou oslavou.

Limberský po vstřelené brance v plném běhu a se smíchem točil imaginárním volantem. Jasně tak odkazoval na svůj incident z poloviny minulého týdne, kdy na pražském Smíchově v opilosti naboural do zdi svým luxusním vozem značky Bentley a poté vyhrožoval zasahujícím policistům.

Limberského kvůli nehodě vyšetřuje policie a potrestal ho i klub. Levý bek dostal rekordní pokutu a také přišel o kapitánskou pásku. V Příbrami nakonec Plzeň zvítězila 4:0, Limberský se trefil dvakrát.

"David podal výborný výkon a ty dva góly jsou pro něj odměnou. Oslavu jsem neviděl, takže nemohu říct, co se tam odehrálo," řekl po utkání trenér Západočechů Karel Krejčí. Sám Limberský k žádnému rozhovoru po utkání nebyl vedením klubu připuštěn.

Názor Jaromíra Bosáka:

Pro mě naprosto neuvěřitelné co si dovolil v dnešním zápase David Limberský. A pak takovému člověku věřte, když říká...

Posted by Hlášky JAROMÍRA BOSÁKA on 13. září 2015
reklama