VIDEO První Clásico sezony pro Barcu, Real ztrácí šest bodů

26. 10. 2013 19:59
Fotbalisté Barcelony porazili v 10. kole španělské ligy Real Madrid 2:1 a zvýšili svůj náskok v čele tabulky na druhé Atlético na čtyři body. Real ztrácí ještě o dva body víc.
Cesc Fabregas, Andres Iniesta a Lionel Messi se radují z gólu Barcelony proti Realu Madrid | Foto: Reuters

Praha - Fotbalisté Barcelony porazili v 10. kole španělské ligy Real Madrid 2:1 a zvýšili svůj náskok v čele tabulky na druhé Atlético na čtyři body. Real, jenž s katalánským soupeřem nebodoval teprve poprvé po pěti vzájemných zápasech, ztrácí ještě o dva body víc.

Na všechny góly se podívejte ZDE.

Skóre prvního El Clásika letošní sezony otevřel v 18. minutě tečovanou střelou Neymar. Dvanáct minut před koncem zvýšil na 2:0 krásným obloučkem zpoza pokutového území Alexis Sánchez.

Hostům se podařilo v nastaveném čase pouze snížit, když Ronaldovu přihrávku využil dvacetiletý útočník Jesé.

Důležité vítězství zaznamenala Celta Vigo, která v souboji dvou celků z konce tabulky rozstřílela 5:0 Málagu.