PSG porazilo Lyon a má potřetí v řadě francouzský Superpohár

2. 8. 2015 8:54
Fotbalisté Paříže ve finále francouzského Superpoháru porazili Lyon a 2:0 a trofej vyhráli potřetí za sebou.
Na sestřih zápasu se můžete podívat zde. | Video: Youtube

Montreal - Fotbalisté Paris St. Germain získali potřetí za sebou francouzský Superpohár. Vítězové francouzské ligy, domácího poháru i Ligového poháru v sobotu v Montrealu porazili úřadujícího vicemistra Olympique Lyon 2:0.

Zápas rozhodli v úvodních 17 minutách obránce Serge Aurier, který se trefil hlavou po volném kopu, a útočník Edinson Cavani. Uruguayský reprezentant zvýšil z dorážky po střele Zlatana Ibrahimovice. Lyon v 64. minutě přišel o vyloučeného Maxima Gonalonse, který dostal za faul na Ibrahimovice druhou žlutou kartu.

Hráči PSG získali Superpohár celkově popáté a potvrdili výsledky z přípravy, v níž porazili Manchester United, Fiorentinu a Benficu. Naopak Lyonu se před sezonou nedařilo, z šesti přípravných utkání pětkrát prohrál a s Arsenalem utržil debakl 0:6.