reklama

Krejčí: Chci být jako Kvašňák. A Newcastle? Uvidíme podle LM

Na vaše otázky odpovídal záložník Sparty Ladislav Krejčí. Na vaše otázky odpovídal záložník Sparty Ladislav Krejčí. autor: CPA Eduard Erben
Hostem online rozhovoru byl Ladislav Krejčí, záložník pražské fotbalové Sparty.

Praha - Newcastle se sice o Ladislava Krejčího před sezonou zajímal, ovšem šikovné křídlo pražské Sparty tvrdí, že minimálně do skončení kvalifikace Ligy mistrů, tedy do konce srpna, zatím žádné přestupní nabídky neřeší.

I to prozradil Krejčí v rozhovoru se čtenáři Aktuálně.cz, který proběhl ve středu odpoledne. "Je pravda, že Newcastle se zajímal, ale jak už jsem psal, chtěl bych se Spartou do Champions League. A pak třeba řešit případný přestup."

V rozhovoru také uvedl, že jeho největším vzorem je Andrej Kvašňák, rád by si za rok zahrál na domácím Euru jednadvacítek a třeba i to, že jeho vysněným klubem je Real Madrid.

Na vaše otázky odpovídal Ladislav Krejčí

12:20

? Karel - 23. 7. 2014 3:42 Ahoj LADO JAKE VIDIS SANCE NA OBHAJOBU DOUBLE PRIPADNE SUPER POHARU?KAREL SUSICE

Ladislav Krejčí: Dobrý den, zdravím všechny čtenáře.

Všichni samozřejmě bychom rádi ten úspěch zopakovali. Věřím, že kvalitou kádru na to máme.

? Majkl - 23. 7. 2014 9:13 Co říkáš na vyjádření trenéra Uhrina, který po Superpoháru prohlásil, že zápasy mezi Spartou a Plzní nerozhodují jen výkony hráčů na hřišti?

Ladislav Krejčí: Nechci hodnotit to, co říkal pan Uhrin.

? Martin Baumruk - 23. 7. 2014 9:34 Láďo, dobrý den,

jsem rodilý Plzeňák a věrný Viktorián, nicméně jsem Vám chtěl v evropských pohárech popřát hodně štěstí, snad se dostanete minimálně do skupiny, ať už LM nebo EL. V české lize Vám úspěchy přát nebudu, pardon, ale byl bych pokrytec.
Měl bych na Vás dvě otázky - přijdete mi jako dobrá volba na levé křídlo reprezentace, nicméně kdo podle kvalit a stylu hry by tam kromě Vás ještě mohl proniknout - napadá mě Venca Pilař (pokud bude zdravý), za pár let Dan Holzer nebo Matěj Končal, a dříve snad i Egon Vůch. Souhlasíte se mnou nebo byste tam někoho přidal (jsem si jistý, že už ze zdvořilosti nikoho nevyškrtnete).
Druhá otázky je prostá a nejspíš tu zazní již přede mnou - jste už fit? Breznaník není špatný hráč (byť do všeho lítá jak prase do bukvic), ale přece jen bych proti Malmö (spekulace) raději viděl Vás.
Díky a zdravím M.

Ladislav Krejčí: Díky za přání. Od Plzeňáka mě to hodně těší. Jakákoliv konkurence v týmu i na mém postu je jen přínosem.

? Kuba - 23. 7. 2014 10:10 Láďo, děláte nám s celou Spartou obrovskou radost. Neusněte na vavřínech a makejte dál! Jak zapadli noví kluci do kabiny? Kdo z nich má podle Tebe nejblíž do sestavy? S kým z nich se nejvíc bavíš? Hodně štěstí do ligy i LM!

Ladislav Krejčí: Kluci zapadli do kabiny v pohodě, kdo má nejblíž do sestavy bych nechal na trenérovi. A nejblíž mám k Martinu Nešporovi, protože ho znám nejdéle.

? lukas - 23. 7. 2014 10:45 Lado jaky mate vztah s pavlem vrbou?

Ladislav Krejčí: Máme spolu vztah jako každý hráč s trenérem :-)

? jirka - 23. 7. 2014 10:48 Ládďo sice jsem slávista ale tobě ty uspěchy strasne přeji :-)))

Ladislav Krejčí: Děkuju moc. Vážím si toho od vás.

? Filip - 23. 7. 2014 11:10 Ahoj, o sportovcích se obecně říká, že jsou mnozí hodně pověrčiví. Jsi pověrčivý ty a máš před zápasem nějaké rituály, které pravidelně vykonáváš? Díky za info a ať ti vyjde sezóna dle tvých představ.

Ladislav Krejčí: Myslím si, že skoro každý má nějaké rituály a ani já nejsem výjimka a jako příklad bych uvedl, že na hrací plochu vždy nastupuju pravou nohou.

? Lubos - 23. 7. 2014 12:02 Ahoj Láďo,chci se zeptat,Který hráč tě zaujal na MS a proč? A koho by si chtěl či jste si přáli v kabině pokud by se podařilo postoupit ! Let's go Sparta :)

Ladislav Krejčí: Thomas Müller kvůli pracovitosti pro tým. Dále mě zaujal výkon ve finále Bastiana Schweinsteigera.

? Marek - 23. 7. 2014 12:08 Ahoj, Láďo,jak to bylo s tím NEwcastlem? A byly i jiné nabídky? Nemrzelo tě, že tě Sparta nepustila? Na kdy plánuješ přestup do Evropy?

Ladislav Krejčí: Je pravda, že Newcastle se zajímal, ale jak už jsem psal, chtěl bych se Spartou do Champions League. A pak třeba řešit případný přestup.

? Franta - 23. 7. 2014 12:11 Za rok se v Česku hraje ME do 21 let. Jestli se nepletu, tak věkově byste tam mohl hrát., byť už patříte do áčka. Budete chtít na tom turnaji nastoupit?

Ladislav Krejčí: Bavili jsme se o tom s trenérem Dovalilem a říkal jsem mu, že když bude mít zájem, tak rád nastoupím.

? Aneta - 23. 7. 2014 12:12 Ahoj, máš holku? :-))

Ladislav Krejčí: Ano, mám.

? Tonda - 23. 7. 2014 12:13 Kdo má ve Spartě největší výplatu? Vy?

Ladislav Krejčí: To nevím.

? Maruš - 23. 7. 2014 12:14 Uměl byste něco uvařit? :-)))

Ladislav Krejčí: Umím skvěle vajíčka a palačinky. A kafe.

? Luděk Mádl - 23. 7. 2014 12:15 Kterého novináře máte nejraději?

Ladislav Krejčí: Všechny :-)

? imhotep - 23. 7. 2014 12:15 zdravím, kolikátý skončí nově posílený Jablonec dle Vás? A které dva týmy jsou největší adepti na sestup? Jen Váš osobní názor... díky!

Ladislav Krejčí: Můj názor je, že udělám všechno pro to, aby Sparta byla zase první. Ostatní týmy neřeším.

? Pepa - 23. 7. 2014 12:18 Probírali jste s Davidem Pavelkou jeho možný návrat do Sparty?
Přeji mnoho úspěchů v sezóně!

Ladislav Krejčí: Zrovna včera jsme se o tom spolu bavili, David byl odmala ve Spartě, takže si myslím, že by se určitě rád vrátil. Na druhou stranu je spokojený s herním vytížením v Liberci, kde nastupuje i k pohárovým zápasům.

? Hanz - 23. 7. 2014 12:19 Jak je na tom Costa a Konaté s češtinou?

Ladislav Krejčí: Costa rozumí všemu a snaží se i mluvit. Myslím, že na tu dobu, jakou tu je, tak mluví velice dobře. A Timi se snaží, ale určitě mu to nejde tolik jako Costovi.

? Michal - 23. 7. 2014 12:20 Dobrý den, lákala by vás premier league, nebo dáváte přednost méně prestižním ligám? Děkuji za odpověď

Ladislav Krejčí: Premier League by lákala asi každého. Takže ani já nejsem výjimkou.

? Martin - 23. 7. 2014 12:20 Ahoj, proč jste se - jako hráči Sparty - nepostavili za fanoušky, když byla zavedena nesmyslná opatřnení fotbalového svazu? Schvalujete tyto kroky svazu proti fanouškům?

Ladislav Krejčí: Dobrý den, na tuhle otázku mi nepřísluší odpovídat.

? Roman Neumann - 23. 7. 2014 12:20 Láďo moc Ti přeji a celé Spartičce hodně úspěchů a opět titul mistra ligy... A ještě jednou Ti chci poděkovat za dres, který jsi věnoval po zápase mému synovi Jakubovi. Hodně štěstí a ať se Ti vyhýbají zranění !!!

Ladislav Krejčí: Děkuji moc za přání.

? Martin - 23. 7. 2014 12:21 Zdravím, kolik gólů bys letos rád vstřelil? 10? Pokud budete hrát útočně jako domácí zápasy s Tallinem a Plzní, tak by se to mohlo podařit, ne?

Ladislav Krejčí: Deset gólů by bylo krásných a samozřejmě bych k tomu rád přidal i nějaké asistence. Hlavní je ale teď momentálně postup do Champions League a osobní statistiky neřeším.

? mira - 23. 7. 2014 12:22 Ahoj Láďo,
plánuješ nastoupit do posledních etap Tůr d Fráns? Nibali má zatím náskok pouhých 72 hodin, čili nic co by pravý Sparťan nedokazal dotáhnout.

Ladislav Krejčí: To bych asi nezvládl, ale potěšilo mě, když jsem tam viděl fanouška s vlajkou Sparty.

? Tony - 23. 7. 2014 12:23 Ahoj Láďo,co si myslíš o rivalitě s Plzní,přeji ti hodně zdraví ať nám můžeš dělat radost na hřišti.

Ladislav Krejčí: Myslím, že poslední dobou to je hodně vyhecované a já osobně mám tyhle zápasy nejraději.

? Sušák - 23. 7. 2014 12:24 Tak koho radši, Švédy kvůli pomstě, nebo Estonce kvůli hladkému postupu? Nebo máte nějaké jiné preference pro třetí předkolo LM?

Ladislav Krejčí: Tak abych řekl pravdu, tak je to víceméně jedno. Důležité je postoupit a je jedno přes koho.

? Noumen - 23. 7. 2014 12:25 Zdravím, co říkáte na návrat Pilaře do ligy? Přeci jen je to pro vás konkurence směrem k reprezentaci ...

Ladislav Krejčí: Hlavně mu přeju, aby se dal zdravotně do pořádku a zdravá konkurence není špatná.

? hasmi9 - 23. 7. 2014 12:26 Zdravim, zajímalo by mě jak vidíte první pětici v lize? Myslím že letos to bude hodně zajímavé. Sparta, Plzeň, Liberec, Ml. Boleslav, Jablonec, možná Teplice... :) druhá otázka: jak velké jsou podle vás reálné ambice na LM? chtělo by to dát fanouškovi zapomenout na minulou sezónu v EL a vrtá vám to hlavou co se stalo loni? Nebo se na to nesmí myslet a život jde prostě dál? Přeji hodně štěstí na trávníku i mimo něj :)

Ladislav Krejčí: Ty týmy, které jste vyjmenoval, si myslím, že se o tu první pětku poperou. Myslím si, že máme na to, abychom se do Ligy mistrů probojovali.

? Kallo - 23. 7. 2014 12:26 Kdybyste měl Vy za sebe napsat 11 jmen sestavy kvalifikace ČR proti Holandsku, koho byste vybral?

Ladislav Krejčí: Nechal bych to na trenérovi :-)

? Tonda - 23. 7. 2014 12:26 Dobrý den, jaký je váš vysněný klub, za který byste si jednou rád zahrál? Tonda

Ladislav Krejčí: Vysněných klubů je více, ale vybral bych Real Madrid.

? Roman Neumann - 23. 7. 2014 12:27 Ahoj Láďo, který je Tvůj nejoblíbenější trenér pod kterým jsi za svou kariéru trénoval? A ještě jednou děkuji za dres, který jsi po zápase věnoval mému synovi Jakubovi. Hodně štěstí a ať se Ti vyhýbají zranění a celé Spartě jen úspěchy !!!

Ladislav Krejčí: Děkuji za přání, jak už jsem psal, trenéry nevybírám podle obliby.

? Patrik - 23. 7. 2014 12:28 Nemyslíte si, že Vám v očích zbývajicí většinové fotbalové veřejnosti, ubližuje neustálé tlachání, povyšování se Sparty nad ostatní(kolikrát nepodložené výkonem na hřišti), arogance, mnohdy neprofesionální výkony a poměrně časté zkraty fanoušků, hráčů či vedení. Neslušelo by více pokory a více práce na hřišti, opředené o skutečně kvalitní výsledky s ohledem na tristních posledních pět let a na české poměry kosmické finannční zabezpečení. Stále jste letos nehráli se soupeřem na alespoň odpovídající slušné evropské úrovni. A skutečně si myslíte, že nějaký hráč Sparty se může herní kvalitou, kondicí a profesionálním přístupem rovnat nebo srovnávat s Robenem.

Ladislav Krejčí: Já osobně jsem ještě srovnání s Robbenem neslyšel, takže na to nemohu nějak reagovat.

? Ales - 23. 7. 2014 12:29 Ahoj Lado,komu si fandil na MS?A je pro tebe prekvapeni ze vyhral tym Nemecka?

Ladislav Krejčí: Fandil jsem Brazílii, kvůli tomu, jaký na ně musel být obrovský tlak. Po vypadnutí jsem fandil Argentině, která bohužel taky nedošla až k cíli. Překvapení pro mě výhra Němců ale není, před turnajem se řadili mezi favority.

? Karel - 23. 7. 2014 12:29 Dobrý den,

Chtěl bych se Vás zeptat, jak to vidíte s postavením Sparty co se týče umístění v Synot lize. Mě to hodně připomíná německou bundesligu, kde dá se říct vévodí právě Bayern a ostatní týmu jsou s velkým odstupem až za ním. Pro řadu hráčů v Německu je Bayern prostě vysněný klub. To samé si myslím, že u nás je zase prostě Sparta ten top klub, kde by většina hráčů u nás chtěla hrát. S tímtok mančaftem, co má ted Sparta, si myslím, že u nás konkurovat Vám může pouze Plzen. Chtěl bych se Vás ještě zeptat. Hodně jsem si pokládal tu otázku, že proč čeští hráči, kterým se začne u nás dařit, volí německou ligu, kde si nezahrají a zakopou se a pak jsou rádi, když se vrátí zpět. Česká liga se určitě nedá srovnávat s tou naší. To je jasné. Zajímala by mě Vaše odpověd z pozice hráče, zda-li i Vy, kdybyste dostal nabídku dejme tomu z Německa, zvažoval, zda-li jít nebo nejít. Děkuji za odpověd

Ladislav Krejčí: Věřím, že Synot ligu ovládneme, i když to samozřejmě nebude lehké. Momentálně si myslím, že německá liga patří k nejlepším a nejsledovanějším na světě, a proto hráči volí cestu právě tam. Musím se přiznat, že i mě osobně se Bundesliga líbí.

? Lukáš - 23. 7. 2014 12:29 Ahoj Láďo, jak to vypadá s tvým návratem na hřiště?

Ladislav Krejčí: Momentálně mi pomohlo to volno, které jsem dostal pro zápas s Tallinem a věřím, že to bude v pořádku.

? Jakub - 23. 7. 2014 12:31 Zdravím Láďo, kterou postavu sparťanské historie nejvíc obdivujete?

Ladislav Krejčí: Andrej Kvašňák.

? Pepa - 23. 7. 2014 12:32 Lado jakou mas velikost dresu? Mam stejnou vysku jako Ty,chci si koupit spartansky dres,ale nevim,jakou velikost mam zvolit.Diky za odpoved

Ladislav Krejčí: Mám velikost M.

? Radek - 23. 7. 2014 12:33 Cau Lado,
mas prehled o klubech,ktery te v letnim prestupovym obdobi chtely? Nebo Ti to agent a Sparta nereknou? Odkud pripadne byly? Myslis,ze si dorostl pro Bundesligu a veris, ze by ses dokazal prosadit aspon jako Darida?

Ladislav Krejčí: Pár nabídek bylo, ale pro mě je teď hlavní Sparta a postup do Champions League. Proto jsme se jimi ani tolik nezabývali.

? Tom - 23. 7. 2014 12:35 Láďo, jsi bůh. Nefandím Spartě, ale jsi bůh. Buď lepší. 23. Dík a čau.

Ladislav Krejčí: Hezky se to čte. Díky za přání.

? Dan - 23. 7. 2014 12:37 Dobrý den, chci se zeptat, jakou má podle Vás zásluhu na vzrůtající úrovni hry Sparty sportovní ředitel Hřebík a jakou trenér Lavička. Kdo z nich má ve Vašich očích větší přínos pro Spartu. Díky a ať se daří na hřišti i v životě !!!

Ladislav Krejčí: Přínos pro Spartu mají oba.

? Ondřej - 23. 7. 2014 12:39 ahoj Lado,nemuzu se nezeptat jak je to s tvym svalem?Doufam,ze budete i s Matejdem v poradku!? Taky citis,ze ted je ve Sparte vsechno nastavene tak ja ma a jste pripraveni prorazit v Evrope?Hodne stesti a nepospichej do zahranici,ve Sparte je stejne nejlip ;-)

Ladislav Krejčí: Pomohlo mi to volno proti Tallinu, ale jestli budu hrát proti Bohemce, to vám neřeknu.

? Sparta - 23. 7. 2014 12:39 Tvůj nejoblíbenější trenér za dobu co jsi ve Spartě? :)

Ladislav Krejčí: Vážím si všech trenérů, které jsem ve Spartě zažil.

Děkuji za otázky a doufám, že nás budete chodit dál podporovat.

reklama