reklama

Džeko do Chelsea? Šéf AS Řím se nabídce vysmál. Jako kdybych si šel zítra koupit Messiho, říká

Edin Džeko Edin Džeko autor: Reuters
Transfer Edina Džeka do Chelsea ještě zdaleka není hotový. Nabídce Chelsea, která za bosenského střelce společně s Emersonem nabízí 1,5 miliardy korun, se vysmál šéf AS Řím Monchi.

Řím - Zahraniční média už měly přestup Edina Džeka do Chelsea za hotovou věc, ale jednání dál pokračují. Prvotní nabídku totiž Monchi, šéf AS Řím, smetl ze stolu.

"Žádná dohoda ještě není. Kdyby to bylo tak jednoduché, jdu si zítra koupit Messiho," prohlásil Monchi poté, co si v Římě přečetli první nabídku.

Chelsea útočníka nutně potřebuje. Nevyšly ji námluvy s veteránem Peterem Crouchem nebo Andy Carrollem, proto se dá očekávat, že svou nabídku ještě vylepší.

"Jako každý jiný klub na světě si vyslechneme nabídku na naše hráče, nejen na Edina. Vyslechneme si ji, a pak ji zvážíme. V tuhle chvíli ale Edin zůstává u nás a jsme tomu rádi," dal jasně najevo, že v Londýně musí ještě trochu "přitopit".

Pokud se oba kluby nakonec dohodnou, bude to velký návrat na Britské ostrovy. Útočník známý ze svého působení v Teplicích nastřílel v dresu Manchesteru City 72 gólů ve 189 zápasech.

reklama