reklama

Znám kluky ze zásahovky, ječela opilá Alex Morganová na policisty, když ji vyváděli z Disneyho parku

Alex Morganová Alex Morganová autor: ČTK
Patří mezi nejlepší, nejznámější a nejpůvabnější fotbalistky světa. A také za to umí pořádně vzít. Alex Morganovou, reprezentační útočnici USA, museli ze zábavního parku Epcot na Floridě vyvést policisté.

Orlando/Praha - Pořádný rozruch vzbudila slavná americká fotbalistka Alex Morganová v zábavním parku Epcot Center, který je součástí Walt Disney World Resort na Floridě. Podle svědků byla půvabná fotbalistka značně opilá a verbálně agresivní.

Video: Piquého kvůli podpoře katalánské samostatnosti fanoušci reprezentace vypískali Video: Piquého kvůli podpoře katalánské samostatnosti fanoušci reprezentace vypískali Čtěte zde

Možná si na ten moment vzpomenete. Na olympijských hrách v Londýně se trefila proti Kanadě ve 123. minutě finálového mače, čímž vystřelila americkému týmu zlaté medaile.

Nyní o sobě Alex Morganová dala vědět znovu a pořádně - akorát tak, jak si sama asi moc nepředstavovala.

Společně s partičkou svých přátel, mezi nimiž byli i Giles Barnes a Donny Toia, opory týmu Orlanda City hrajícího MLS, se vydala do zábavního parku Epcot Center. V místní restauraci se pak její skupina dostala do konfliktu s jinými návštěvníky podniku.

Morganová byla podle personálu restaurace značně opilá a verbálně agresivní. Na policisty, kteří ji společně s dalšími pěti jejími kamarády eskortovali z areálu parku, prý ječela a vyhrožovala, že zná tým Orlando SWAT, což je místní policejní zásahová jednotka.

Osmnáctiletá běžkyně je nejvíc sexy sportovkyní světa. Podívejte se, jak umí provokovat Osmnáctiletá běžkyně je nejvíc sexy sportovkyní světa. Podívejte se, jak umí provokovat Prohlédněte zde
reklama