reklama

Rajnochovi se do Slavie nechce. Radši jde do 2. turecké ligy

Jan Rajnoch podepisuje smlouvu v tureckém Demirsporu. Jan Rajnoch podepisuje smlouvu v tureckém Demirsporu. autor: Oficiální web Adana Demirspor
Jednatřicetiletý obránce Jan Rajnoch se rozhodl pokračovat v kariéře v Turecku, kde si jej vyhlédl druholigový klub Adana Demirspor.

Praha - Patnáctinásobný český reprezentant Jan Rajnoch neposílí ani Slavii, která se o něj před sezonou zajímala, ani žádný jiný český klub. Po skončení angažmá v Sivassporu se totiž rozhodl pokračovat v kariéře v Turecku, a sice v druholigovém celku Adana Demirspor.

"Adana Demirspor, nová výzva, nová motivace... Těším se moc a jsem zvědav!" uvedl jednatřicetiletý bek v pondělí na svém twitterovém účtu. "Asi to moc lidí nepochopí, proč jsem si vybral druhou tureckou ligu, ale pro mě je to motivace něco vykopat a nebudu lhát, že jde i o peníze."

Zprávu o přestupu potvrdil i oficiální web "modromodrých", podle kterého kontrakt s Rajnochem za klub uzavřel přímo prezident Mehmet Gökoglu.

Odchovanec Sparty Rajnoch, který v Turecku působí už od roku 2010, by měl v novém klubu nosit dres s číslem sedmnáct.

Adana, která si dělá ambice na postup do nejvyšší turecké soutěže, v minulém ročníku druhé turecké ligy skončila šestá. Na její soupisce najdeme krom Rajnocha ještě dva další cizince - záložníka z Kamerunu Toindouba a brazilského útočníka Luize Eduarda. Domovský stadion Demirsporu v Adaně pojme 14 085 diváků.

reklama