reklama

Rána pro objev ligy. Hromada má natržený vaz, Tvrdík mu za Slavii vzkazuje: Pořád tě chceme

Jakub Hromada válel za Plzeň, v létě měl přestoupit do Slavie. Jenže teď si poranil vaz v koleni. Jakub Hromada válel za Plzeň, v létě měl přestoupit do Slavie. Jenže teď si poranil vaz v koleni. autor: Tomáš Liška
"Od chvíle, co jsem se dozvěděl o mé diagnóze, jsem se v kontaktu s rodinou, agentem a samozřejmě Slavií. Řeší se to. Věřím, že se nic nezmění na postoji klubu i na budoucnosti mojí kariéry. Je to fakt pro mě obrovské zklamání, ale už to nevrátím. Bohužel takový je fotbalový život," říká zraněný fotbalista, který se měl stát velkou posilou úřadujících mistrů. Jaroslav Tvrdík mu za Slavii poslal povzbudivý vzkaz.

Praha - Slovenský záložník Jakub Hromada, který by měl od příští sezony posílit fotbalisty Slavie, přišel kvůli zranění o nadcházející evropský šampionát jednadvacítek v Polsku.

Tvrdík oznámil další posilu, do Slavie zamíří slovenský záložník Sampdorie Tvrdík oznámil další posilu, do Slavie zamíří slovenský záložník Sampdorie Čtěte zde

Jednadvacetiletý středopolař nedohrál páteční přípravné utkání s Liptovským Hrádkem a sobotní vyšetření ukázalo, že má natržený kolenní vaz.

"Všechno nasvědčovalo tomu, že to nebude vážné. Myslel jsem si, že to bude natažený postranní vaz. Po magnetické rezonanci se bohužel ukázalo, že vaz je natržený. Je to obrovské zklamání, nemůžu cestovat na Euro. Čeká mě delší pauza, asi dva až tři měsíce. Pracoval jsem dva roky na ME a jeden nešťastný moment to změnil," uvedl Hromada pro web slovenského svazu.

Hráč, který strávil uplynulou sezonu na hostování v Plzni, se měl v nejbližší době stát posilou Slavie. "Od chvíle, co jsem se dozvěděl o mé diagnóze, jsem se v kontaktu s rodinou, agentem a samozřejmě Slavií. Řeší se to. Věřím, že se nic nezmění na postoji klubu i na budoucnosti mojí kariéry. Je to fakt pro mě obrovské zklamání, ale už to nevrátím. Bohužel takový je fotbalový život," dodal Hromada.

Podle předsedy představenstva Slavie Jaroslava Tvrdíka Pražané s Hromadovým příchodem ze Sampdorie Janov nadále počítají. "Zranění bohužel k vrcholovému fotbalu patří. Na přestupu Jakuba Hromady se nic nemění. Jsme s hráči v dobrém i ve zlém. Vítej doma, Jakube," uvedl Tvrdík na twitteru.

reklama