reklama

Rána pro Portugalce. Ronaldo je zraněný, na MS možná dohrál

Cristiano Ronaldo ledoval koleno, lékaři mu dokonce doporučili z mistrovství světa odstoupit. Stihne se do neděle uzdravit? Cristiano Ronaldo ledoval koleno, lékaři mu dokonce doporučili z mistrovství světa odstoupit. Stihne se do neděle uzdravit? autor: Reuters
Útočník Realu Madrid není podle informací listu El Confidencial v pořádku a jeho lékař mu prý dokonce doporučil z šampionátu odstoupit

Brasília - Portugalský kanonýr Cristiano Ronaldo dnes v Brazílii absolvoval jen krátký trénink s reprezentací, přesto opouštěl hřiště se zaledovaným levým kolenem.

Útočník Realu Madrid není podle informací listu El Confidencial v pořádku a jeho lékař mu prý dokonce doporučil z šampionátu odstoupit. Portugalská fotbalová federace se k jeho zdravotnímu stavu nevyjádřila.

Ronaldo se v závěru klubové sezony potýkal se sérií zranění a v přípravě před šampionátem se šetřil. Lékaři u něho zjistili zánět v levém koleně a problémy měl i se stehenním svalem. Úvodní zápas mistrovství světa, v němž Portugalsko utrpělo debakl 0:4 od Německa, ale odehrál celý.

Zatím není jasné, zda bude k dispozici pro druhý zápas. V něm se Portugalsko utká v neděli s USA.

reklama