Real Madrid opět neinkasoval a těsně porazil Granadu

19. 9. 2015 18:30
Hráči Realu Madrid vyhráli ve 4. kole španělské fotbalové ligy po brance Karima Benzemy nad Granadou 1:0. Real se minimálně do nedělního zápasu Barcelony dostal do čela tabulky. Navíc poprvé od roku 1975 dokázal v prvních čtyřech ligových zápasech udržet čisté konto.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo | Foto: Reuters

Madrid - Fotbalisté Realu Madrid vyhráli ve 4. kole španělské fotbalové ligy po brance Karima Benzemy nad Granadou 1:0 a posunuli se do čela průběžné tabulky. "Bílý balet" dosud v ligové sezoně neinkasoval.

Real se ovšem na vítězství pořádně nadřel. V první půli oba týmy neproměnily několik šancí, hosté navíc přišli o vstřelený gól El Arabiho, kterému rozhodčí velmi sporně odmával ofsajd.

Domácí se prosadili po deseti minutách druhé půle, kdy si na přesný centr Isca naběhl Karim Benzema a hlavou poslal míč do sítě. Těsné vítězství už Real dokázal udržet, navíc měl několik šancí na zvýšení náskoku. Aktivní byl především Cristiano Ronaldo, ale po osmi gólech z posledních dvou zápasů se tentokráte neprosadil.

Líto mu to ovšem být nemusí, Real se minimálně do nedělního zápasu Barcelony dostal do čela tabulky. Navíc poprvé od roku 1975 dokázal v prvních čtyřech ligových zápasech udržet čisté konto.

Hned za Real se dostalo Atlético, které po brankách Correy a Torrese vyhrálo 2:0 v Eibaru. Další účastník Ligy mistrů Valencie doma pouze remizovala s Betisem Sevilla. Jihošpanělský klub nevyhrál na vlastním stadionu ve všech soutěžích už třetí zápas za sebou, což se mu stalo poprvé pod vedením trenéra Nuna.

Projděte si tabulky elitních fotbalových soutěží

Tabulky Premier League, Serie A, Bundesligy, La Ligy a Ligue 1 najdete zde.

Zdroj: Sport

Španělská fotbalová liga - 4. kolo:

Real Madrid - Granada 1:0 (55. Benzema), Valencie - Betis Sevilla 0:0, Eibar - Atlético Madrid 0:2 (62. Correa, 77. Torres),