Real pohár zvládl, Special One skončil na tribuně

10. 11. 2010 22:00
Copa Del Rey: Real Madrid - Murcia 5:1
V pohárovém zápase s Murcií byl Mourinho vykázán na tribunu.
V pohárovém zápase s Murcií byl Mourinho vykázán na tribunu. | Foto: Reuters

Praha - Slavný Real Madrid napravil zaváhání z úvodního zápasu španělského poháru a postupuje. Zatímco před čtrnácti odcházeli hráči Bílého baletu po bezbrankové remíze ze hřiště třetiligové Murcie s ostudou, v domácím zápase si s chutí zastříleli.

Na branky Granera a Higuaína z prvního poločasu navázal brzy po přestávce Ronaldo a zdálo se být rozhodnuto. 0sm minut před koncem ale snížil z penalty hostující Pedro a zároveň se ze hřiště poroučel po druhé žluté kartě Arbeloa.

Real v poháru jen remizoval, ManUtd i Bayern postupují
Real a Barca nezaváhaly, Madrid vede ligu o bod
VIDEO Ronaldova simulace zůstala opět bez trestu

Real ale i v deseti dokráčel k pohodové výhře. Benzema se trefil z pokutového kopu a v závěru pečetil jednoznačné vítězství 5:1 Xabi Alonso.

Klasický prohřešek si v průběhu utkání připsal kouč Realu, "Special One" José Mourinho, který byl rozhodčím vykázán na tribunu.

Ve 4. kole poháru se mezi střelce zapsal obránce Zaragozy Jiří Jarošík. Jeho klub ale vypadl po domácí porážce od druholigového Betisu.

V klidu mohli nastupovat k odvetnému zápasu fotbalisté Barcelony. Na hřišti Ceuty zvítězili 2:0 a tak mohl dát trenér Pep Guardiola příležitost hráčům širšího kárdu. A po sedmi minutách bylo po zápase. Trefili se Nolito a Milito.

Hosté snížili, ale ve druhém poločase Pedro, Bojan a Messi navýšili skóre na konečných 5:1 pro Barcu.