Real překonal klubový rekord v počtu výher a vede o pět bodů

Aktualizováno 30. 11. 2014 0:09
Fotbalisté Realu Madrid porazili ve 13: kole španělské ligy Málagu 2:1 a zvýšili svůj náskok v tabulce před druhou Barcelonou na pět bodů.
Ronaldo a Benzema slaví gól Realu Madrid
Ronaldo a Benzema slaví gól Realu Madrid | Foto: Reuters

Praha - Fotbalisté Realu Madrid porazili ve 13: kole španělské ligy Málagu 2:1, číž překonali klubový rekord, když zvítězili v šestnáctém soutěžním utkání v řadě, a zároveň zvýšili svůj náskok v tabulce před druhou Barcelonou na pět bodů. Katálánský soupeř má však zápas k dobru.

Do vedení "Bílý balet" poslal v 18. minutě Karim Benzema, jemuž před bránu přesně přihrál Cristiano Ronaldo. Portugalský reprezentant poprvé v kariéře asistoval ve čtyřech ligových utkáních v řadě a s Benzemou tvoří produktivní dvojici. Na gól Francouzi přihrál už čtrnáctkrát.

Na 2:0 zvýšil v 83. minutě tvrdou střelou Gareth Bale, další gólovou asistenci si připsal Ronaldo, který poprvé od 12. ledna neskóroval v ligovém zápase, který odehrál celý. V závěru už pouze zkorigoval stav útočník Málagy Roque Santa Cruz.