Real začal ligu výhrou 6:0, Ronaldo nasázel hattrick

28. 8. 2011 23:58
La Liga: Zaragoza - Real 0:6
Fotbalisté Realu Madrid.
Fotbalisté Realu Madrid. | Foto: Reuters

Madrid - Fotbalisté Realu Madrid odstartovali nový ročník španělské Primera Division jednoznačnou výhrou.

Na půdě Zaragozy vyhráli suverénně 6:0. Hlavní postavou zápasu byl nejlepší střelec minulé sezony soutěže Portugalec Cristiano Ronaldo, který zaznamenal hattrick.

Šestadvacetiletá hvězda otevřela skóre ve 24. minutě, kdy se prosadila po přihrávce Mesuta Özila. Za čtyři minuty přidal druhý gól Marcelo po centru Sergia Ramose, a domácí naprosto odpadli.

Soldado pomohl Valencii hattrickem k otočení zápasu
Barcelona má další trofej, v Superpoháru přehrála Porto

Bílý balet se znovu prosadil po hodině hry, z dálky se trefil defenzivní záložník Xabi Alonso. Ronaldo poté zakončoval pěknou kombinaci střelou do prázdné branky.

Své momenty slávy si užil i střídající Brazilec Kaká. Nejprve sám trefil horní růžek branky Zaragozy a tři minuty před koncem vyzval svou přihrávkou Ronalda k hattricku.

Španělská fotbalová liga - 2. kolo:

Atlético Madrid - Pamplona 0:0, Bilbao - Vallecano 1:1 (56. Iturraspe - 62. Movilla), Getafe - Levante 1:1 (62. Miku - 77. Juanlu), Mallorca - Espaňol Barcelona 1:0 (62. De Guzmán), Zaragoza - Real Madrid 0:6 (24., 71. a 87. Cristiano Ronaldo, 28. Marcelo, 64. Alonso, 82. Kaká), FC Sevilla - Málaga 2:1 (2. a 26. Negredo - 81. Cazorla).