reklama

Rodrígueze "doprovodila" na trénink policie. Neslyšel ji kvůli hudbě

James Rodriguez s policejním vozidlem na zadním nárazníku. James Rodriguez s policejním vozidlem na zadním nárazníku. autor: Twitter
Kolumbijský fotbalista James Rodríguez dorazil na novoroční trénink Realu Madrid s policií v patách. Krále střelců předloňského mistrovství světa pronásledovalo vozidlo s modrým majáčkem kvůli tomu, že do tréninkového centra uháněl po madridském okruhu až dvousetkilometrovou rychlostí.

Madrid - Kolumbijský fotbalista James Rodríguez dorazil na novoroční trénink Realu Madrid s policií v patách. Krále střelců předloňského mistrovství světa pronásledovalo vozidlo s modrým majáčkem kvůli tomu, že do tréninkového centra uháněl po madridském okruhu až dvousetkilometrovou rychlostí.

Čtyřiadvacetiletý Rodríguez si zadělal na spoustu problémů nejen překročením rychlosti zhruba o 80 km/h, ale i tím, že ignoroval výzvy neoznačeného policejního vozu k zastavení.

Podle španělského tisku mu tak hrozí odebrání řidičského průkazu, jako se to stalo loni jeho spoluhráči Karimu Benzemovi. Sám Rodríguez se skrze španělská média bránil tím, že zaspal na trénink a proto pospíchal.

Výzev policie si nevšiml kvůli soustředění na řízení a hlasitě puštěné hudbě ve svém luxusním Audi R8. Ta jej měla začít pronásledovat kvůli podezření, že je vozidlo kradené a pachatel ujíždí z místa činu.

Dle místních médií hrozí nyní talentovanému Kolumbijci odebrání řidičského průkazu na šest měsíců až jeden rok a také mastná pokuta.

reklama