reklama

Smůla, synu, snad příště. Beckham podvodem pokořil Romea a ještě se mu vysmál

David Beckham s manželkou Victorií David Beckham s manželkou Victorií autor: Reuters
Sportovní a módní ikona David Beckham sice o víkendu oslavil už 45. narozeniny, ale soutěživost a touha po vítězství bývalého kapitána anglické fotbalové reprezentace neopouští. A jak jde o výhru, nezná bratra. Tedy spíše syna.

Přesvědčil se o tom jeho druhorozený potomek Romeo. Se slavným otcem změřil doma na Floridě, kde Beckham v roli šéfa klubu Inter Miami čeká na znovuzahájení sezony zámořské ligy MLS, v teqballu.

Ve hře, která na vypouklém stole se sítí kombinuje prvky fotbalu, nohejbalu a stolního tenisu, předvedli oba Beckhamovci parádní výměnu. Míč létal z jedné strany na druhou, až ji ukončil podvodný trik staršího z hráčů. Vyskočil totiž na stůl, což je zakázáno, a smečí výměnu ukončil. Své "vítězství" navíc doprovodil triumfálním gestem.

"Romeo v Táta, kdo vyhraje? Smůla, synu, snad příště," napsal pak bývalý fotbalista Manchesteru United, Realu Madrid a Los Angeles Galaxy na Instagram.

Romeo je druhorozeným potomkem, s manželkou Victorií, bývalou zpěvačkou skupiny Spice Girls a nyní úspěšnou módní návrhářkou, má Beckham ještě syny Brooklyna a Cruze a dceru Harper.

Podívejte se na výměnu mezi Beckhamem a jeho synem Romeem:

reklama