reklama

Rok Ronalda. Portugalský útočník získal další ocenění, počtvrté vyhrál anketu Globe Soccer Awards

autor: Reuters
Cristiano Ronaldo získal další ocenění. Počtvrté v kariéře ho asociace fotbalových agentů ocenila jako nejlepšího hráče roku.

Dubaj - Portugalský útočník Cristiano Ronaldo byl počtvrté vyhlášen nejlepším hráčem roku v anketě Globe Soccer Awards, organizované evropskou asociací fotbalových agentů a asociací evropských klubů.

Pro dvaatřicetiletého kanonýra je to další ocenění v roce, v němž s Realem Madrid vyhrál španělskou ligu, Ligu mistrů a prosincové mistrovství světa klubů.

Ronaldo už dostal Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu Evropy a v anketě FIFA byl zvolen nejlepším fotbalistou světa. Byl také podruhé za sebou vyhlášen nejlepším sportovcem Evropy.

Cenu pro nejlepšího trenéra si z galavečeru Globe Soccer Awards v Dubaji poprvé odnesl Ronaldův kouč z Realu Madrid Zinédine Zidane. "Bílý balet" obhájil ocenění nejlepší klub roku.

Ronaldův Chiron i Buttonův hippie wagon. Podívejte se na nejluxusnější sbírky aut sportovních hvězd Ronaldův Chiron i Buttonův hippie wagon. Podívejte se na nejluxusnější sbírky aut sportovních hvězd Prohlédněte zde

Nejlepší ligovou soutěží byla zvolena španělská La Liga. Rozhodčím roku byl vyhlášen Němec Felix Brych.

Za své kariéry byli oceněni nedávní hráči Francesco Totti a Carles Puyol a trenér Marcello Lippi.

reklama