Rooney sestřelil Liverpool, Arsenal spasil Henry

Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
11. 2. 2012 20:11
ManUtd. - Liverpool 2:1, Sunderland - Arsenal 1:2

Praha - Fotbalisté Manchesteru United porazili v rámci 25. kola Premier League na domácím hřišti Liverpool 2:1 a minimálně do neděle se posunuli do čela soutěže.

Jejich rival City ztrácí na druhém místě jeden bod, má však zápas s Aston Villou k dobru.

O oba góly ´Rudých ďábů´, které padly v rozmezí 47. až 50. minuty se postaral Wayne Rooney. Za hosty snižoval deset minut před koncem Luis Suárez.

Giggs prodloužil v United. Chystá se na 23. sezonu
Tottenhamu po remíze uniká čelo, Liverpoolu Liga mistrů

Třetí příčku za oba celky z Manchesteru si jistě drží Tottenham, což potvrdil i dnes, když rozprášil Newcastle debaklem 5:0. Ve všech gólech měl přitom prsty Emmanuel Adebayor, který jednu branku dal a na ostatní přihrál.

Už čtyři zápasy čekají na vítězství hráči Chelsea. Další ztrátu zaznamenal tým brankáře Petra Čecha v Evertonu, kde prohrál 0:2.

Před Chelsea se tak na čtvrté místo díky lepšímu skóre dostal Arsenal, který otočil zápas v Sunderlandu a díky trefě Thierryho Henryho v poslední minutě vyhrál 2:1.