reklama

Rosického léčba se protahuje. Podle Wengera bude až na konci roku

Tomáš Rosický zůstává na marodce. Tomáš Rosický zůstává na marodce. autor: Zlata Vostrá
Záložník Arsenalu a kapitán fotbalové reprezentace Tomáš Rosický se po zranění kolena vrátí na trávníky zřejmě až okolo Nového roku. Na dnešní tiskové konferenci to naznačil trenér "Kanonýrů" Arséne Wenger.

Londýn - Záložník Arsenalu a kapitán fotbalové reprezentace Tomáš Rosický se po zranění kolena vrátí na trávníky zřejmě až okolo Nového roku. Na dnešní tiskové konferenci to naznačil trenér "Kanonýrů" Arséne Wenger.

"Řekněme, že někdy kolem Nového roku," odpověděl Wenger na dotaz, kdy by měli být k dispozici marodi londýnského klubu Rosický, Jack Wilshere a Danny Welbeck.

Reprezentační kapitán se zranil v červnovém utkání kvalifikace mistrovství Evropy na Islandu a následně Arsenal informoval, že český záložník nestihne začátek sezony. V polovině srpna se Rosický podrobil artroskopické operaci kolena.

Pětatřicetiletý středopolař již začal s individuálním tréninkem, ale na zápasy si podle Wengera bude muset počkat až na přelom roku a ne do listopadu, jak zněly optimističtější prognózy. Rosický tak nestihne ani listopadové přípravné zápasy reprezentace se Srbskem a v Polsku.

reklama