reklama

Rosický baví internet. Na Spartu prý jede Švejk na vozíku, Özil mu ale popřál hodně štěstí

Tomáš Rosický Tomáš Rosický autor: Milan Kammermayer
Návrat Tomáše Rosického na Spartu vzbudil vyvolal celou řadu zajímavých reakcí na sociálních sítích. Od euforie z velkolepé posily až po vtípky na vrub jeho věčných zdravotních lapálií.

Praha - Sen mnoha fanoušků Sparty se stal skutečností. Špílmachr Tomáš Rosický se vrátil na Letnou. Po 15 letech se vrátil tam, odkud vykročil do velkého fotbalu. Příchod bývalé hvězdy Arsenalu vyvolal řadu reakcí na sociálních sítích. Od těch euforických až po úsměvné, které si pětatřicetiletého záložníka dobírají kvůli jeho věčným zdravotním lapáliím.

Fanoušci Sparty mají jasno, přišel Rosický, možná se vrátí i Václav Kadlec a zatím neklapl odchod Jakuba Brabce, to musí být jasný titul.

Ozvali se ale i známé osobnosti. Herec David Novotný, alias Jarda Kužel ze seriálu Okresní přebor, popřál nové posile pevné zdraví i nervy. Hodně štěstí ve Spartě poslal na dálku i Rosického kamarád z Arsenalu záložník Mesut Özil.

V Anglii média samozřejmě nový dvouletý kontrakt českého záložníka a na Twitteru bylo hitem srovnání Rosického tváře nyní a před 15 lety, kdy ze Sparty odcházel.

Na paškál ale přišel i Rosického zdravotní stav a jeho věčné přestávky kvůli zraněním. "Budou mi chybět všechny ty minuty v Arsenalu, které jsem strávil na nemocničním lůžku... odpočinkem a sledováním televize," stojí na jedné z fotomontáží.

Čeští fanoušci ho přirovnali ke Švejkovi, který místo na Bělehrad jede s invalidním vozíkem na Spartu. Nebo si rýpli, že už při podpisu sparťanské smlouvy si natáhl šlachu.

Přestup roku!

Zveřejnil(a) The Zeitung dne 30. Srpen 2016
reklama