reklama

Rozčilený Koubek: Gólu předcházel faul a už se nemělo hrát

Nový trenér Slavie Miroslav Koubek se s inkasovaným gólem v 94. minutě nehodlal smířit. Nový trenér Slavie Miroslav Koubek se s inkasovaným gólem v 94. minutě nehodlal smířit. autor: ČTK
Pár vteřin chybělo Slavii k zisku důležitého bodu na hřišti Jablonce. Pak se ale trefil domácí stoper Vít Beneš a rozhodující gól pořádně rozčílil trenéra Koubka.

Jablonec nad Nisou - Pár vteřin chybělo Slavii k zisku důležitého bodu na hřišti Jablonce.

Pak se ale trefil domácí stoper Vít Beneš a novému trenérovi sešívaných Miroslavu Koubkovi premiéra na lavičce pražského týmu pořádně zhořkla.

"Jsem pořádně rozčilený. Nemluví se mi dobře, emoce ve mně pořád plápolají," řekl kouč novinářům po utkání, v němž Slavia prohrála 1:2.

Koubek: Je v nás hořkost

Podle Koubka neměl rozhodující gól Severočechů platit. "Dostali jsme gól, i když se už hrálo přes nastavený čas. Proto v nás je hořkost. Navíc byl při gólu faulován náš brankář," uvedl zjevně rozčilený trenér.

"Byl atakován, nemohl vyskočit na centr. To je pro brankáře nejtěžší situace, jako bývalý gólman to znám. Když do mě někdo vrazí, podle mě to faul je," pokračoval Koubek.

Trenér Jablonce Roman Skuhravý se svým slávistickým kolegou vůbec nesouhlasil. "Naše druhá branka byla zcela regulérní, brankář Slavie se nechal rozhodit couvajícím hráčem," mínil kouč Baumitu.

"Výkonnost Slavie půjde nahoru"

Miroslav Koubek i přes prohru dokázal svůj tým ocenit.

"Uznávám, že Jablonec je momentálně lepší než Slavia, ale my jsme jim to dokázali znepříjemnit. Hráči splnili určité taktické záměry a přestože ve finální fázi máme rezervy, nebylo to úplně špatné. Bod jsme si zasloužili, ale nebyli jsme odměněni."

Výkonnost Slavie by podle kouče měla jít v následujících týdnech nahoru.

"Hráči ukázali dobrý přístup a odhodlání. Přes nasazení, disciplínu a plnění úkolů by naše výkonnost měla jít nahoru. Špatné je, že máme málo bodů. Musíme se zmobilizovat. Čeká nás derby, ale to je to nejlepší, co nás z hlediska motivace může čekat," podotkl Koubek.

reklama