reklama

Ruští hříšníci můžou z vězení. Kokorin a Mamajev budou propuštěni na podmínku

Alexander Kokorin odchází od soudu, který ho v květnu poslal za mříže Alexander Kokorin odchází od soudu, který ho v květnu poslal za mříže autor: Reuters
Ruští fotbaloví reprezentanti Alexandr Kokorin a Pavel Mamajev budou na podmínku propuštěni z vězení, kam byli posláni za loňské napadení několika lidí v centru Moskvy. Podle původního rozhodnutí soudu měl Kokorin ve vězení strávit osmnáct měsíců a Mamajev sedmnáct.

Mamajev s Kokorinem byli za mřížemi od letošního května. Fotbalisté byli potrestáni za to, že loni v říjnu spolu s dalšími útočníky na ulici zbili a zkopali muže. Další lidi pak napadli v kavárně poté, co je napomínali kvůli hluku. Nyní ale soud podle ruských médií rozhodl o tom, že oba hráči budou 17. září podmíněně propuštěni.

Kokorin naposledy působil v Petrohradu a s ruskou reprezentací si zahrál na mistrovství světa a dvou evropských šampionátech. Mamajev hrál za Krasnodar a v národním týmu má na kontě patnáct zápasů.

Video: Porazil Slavii, teď mu hrozí pět let vězení. Kokorin mlátil úředníka židlí Video: Porazil Slavii, teď mu hrozí pět let vězení. Kokorin mlátil úředníka židlí Čtěte zde
reklama