reklama

Sagna řekl, že končí v Arsenalu. Půjde do Manchesteru City?

Sagna válel v Arsenalu sedm let, novou smlouvu už nechce. Podle anglických spekulací by měl v létě zamířit do Manchesteru City. Sagna válel v Arsenalu sedm let, novou smlouvu už nechce. Podle anglických spekulací by měl v létě zamířit do Manchesteru City. autor: Reuters
Francouzský obránce Bacary Sagna opustí v létě po sedmi letech fotbalisty Arsenalu. Spoluhráč záložníka Tomáše Rosického potvrdil, že v londýnském klubu neprodlouží smlouvu.

Londýn - Francouzský obránce Bacary Sagna opustí v létě po sedmi letech fotbalisty Arsenalu. Spoluhráč záložníka Tomáše Rosického potvrdil, že v londýnském klubu neprodlouží smlouvu. Podle spekulací britského tisku podepíše lukrativní kontrakt s mistrovským Manchesterem City.

"Už to není tajemství, z Arsenalu určitě odejdu. Arsenal se mě pokoušel udržet, ale diskuse se nevyvinuly tak, jak bych si přál," uvedl francouzský reprezentant, který je součástí nominace na světový šampionát v Brazílii, pro domácí list L?Equipe.

Sagna do Arsenalu přišel v roce 2007 z Auxerre a jeho posledním zápasem za "Kanonýry" bylo vítězné finále Anglického poháru s Hullem před dvěma týdny, ve kterém se dočkal první trofeje v týmu. "Ideální rozloučení asi neexistuje, ale skončit takto ve Wembley a s pohárem v ruce je sen. Nosit dres Arsenalu byla čest," řekl Sagna.

reklama