reklama

Scholes odmítl trénovat milovaný Manchester. Kvůli rodině

Paul Scholes se chce v současné době věnovat hlavně své rodině Paul Scholes se chce v současné době věnovat hlavně své rodině autor: Reuters
Nově vznikající realizační tým trenéra Davida Moyese u fotbalistů Manchesteru United mohl posílit i jeho bývalý záložník Paul Scholes. Ten se ale bezprostředně po konci kariéry chce věnovat rodině.

Londýn - Nově vznikající realizační tým trenéra Davida Moyese u fotbalistů Manchesteru United mohl posílit i jeho bývalý záložník Paul Scholes.

Dlouholetá opora klubu však možnost koučovat na Old Trafford odmítla, aby se bezprostředně po konci kariéry mohla věnovat rodině.

Osmatřicetiletý Scholes, který hrál za "Rudé ďábly" od 14 let, ukončil hráčskou kariéru v roce 2011 a pokračoval jako trenér. Na začátku následujícího roku se však vrátil na hřiště, aby bývalým spoluhráčům v United vypomohl a nakonec odehrál i celou další sezonu.

Bezprostředně po odchodu do hráčského důchodu se Scholesovi zpět do fotbalového svět nechtělo.

"Mluvil jsem s ním, ale momentálně chce věnovat čas rodině. Telefonovali jsme si asi dvě hodiny, byl fakt skvělý. Přivedeme ho, až bude připravený," řekl Moyes, jehož realizační tým už rozšířil jako hrající trenér Ryan Giggs a někdejší obránce United Phil Neville.

reklama