reklama

Sedmnáctka inspiruje Lvíčata. Rusko porazila 3:0

Výkonem svých mladších kolegů by se mohla inspirovat i jednadvacítka. "Lvíčata" totiž v baráži o Euro také čeká Rusko. Výkonem svých mladších kolegů by se mohla inspirovat i jednadvacítka. "Lvíčata" totiž v baráži o Euro také čeká Rusko. autor: Reuters
Česká reprezentace do sedmnácti let v kvalifikaci o Euro porazila Rusko 3:0.

Kyjov - Česká fotbalová reprezentace do 17 let zvládla vstup do první fáze kvalifikace o postup na mistrovství Evropy a v Kyjově porazila Rusko jasně 3:0.

V druhém dnešním utkání jedenácté skupiny se od 16 hodin utká Dánsko s Černou Horou.

Svěřencům trenéra Aleše Čvančary se výborně povedl úvod zápasu a už v první minutě otevřel skóre útočník Schick. V 67. minutě ho napodobil krajní bek Matějů a devět minut po něm uzavřel skóre střídající útočník Černý.

Po prohře Áčka s Ruskem na Euru 2012 a před blížící se baráží o ME jednadvacítek to byla další konfrontace českého a ruského fotbalu.

Ve čtvrtek se Češi utkají znovu od 11:00 s Černou Horou. Z každé předkvalifikační skupiny postoupí do elitní fáze první dva celky a dva nejlepší týmy na třetích místech.

Předkvalifikační turnaj o účast na ME fotbalistů do 17 let:

Kyjov: ČR - Rusko 3:0 (1:0)

Branky: 1. Schick, 67. Matějů, 76. Černý.

Sestava ČR: Staněk - Červeňák, Houser, Toml, Matějů - Buchvaldek, Matěj, Rys, Vavrouš (80. Sadílek) - Schick, Galuška (64. Černý). Trenér: Čvančara.

16:00 Mikulov: Dánsko - Černá Hora.

reklama