Sedmnáctka nedala penaltu a prohrála na ME s Belgií

9. 5. 2015 17:41
Druhý zápas na mistrovství Evropy fotbalistů do 17 let českým reprezentantům nevyšel a Belgii podlehli 0:3.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Lukáš Drštička

Sozopol (Bulharsko) - Druhý zápas na mistrovství Evropy fotbalistů do 17 let českým reprezentantům nevyšel a Belgii podlehli 0:3. Záložník Ondřej Lingr, který ve středu rozhodl o výhře 1:0 nad Slovinskem, dnes nevyužil šanci vyrovnat na 1:1, když v 61. minutě neproměnil penaltu nařízenou za faul na Michala Sadílka.

Vyhlídky svěřenců trenéra Václava Černého na bodový zisk vzaly za své v 73. minutě, kdy byl brankář Martin Jedlička vyloučen za faul a Azzaoui svým druhým gólem v zápase pojistil vedení Belgičanů. Vzápětí přidal třetí branku Van Vaerenbergh.

Základní skupinu B zakončí čeští mladíci v úterý utkáním proti Německu, které po úvodním vítězství 2:0 nad Belgií hraje dnes večer se Slovinskem.